Sızdırılan Marvel's Avengers Oynanış Videosu Thor'u Gösteriyor

19.07.2019 19:42 Gazali Çetinkaya

 
 
Square Enix, dün gece San Diego Comic-Con 2019'da düzenlenen Marvel oyunları panelinde Marvel's Avengers oyunundan oynanış görüntüleri paylaştı. Panele katılanlardan birisi de kamera ile 40 saniyelik bir video kaydetmeyi başardı. Videoda Thor'un aksiyonu gösteriliyor.
 
Bu oynanış videosunu tamamı resmi olarak Gamescom 2019'dan bir hafta sonra paylaşılacak. Gamescom 2019'un da 20 - 24 Ağustos tarihleri arasında düzenleneceğini göz önüne alırsak videoyu 26 - 30 Ağustos tarihleri arasında göreceğiz gibi duruyor.
 
Square Enix ayrıca panel canlı olarak yayınlanmadığı için panelde yaşananları Marvel's Avengers twitter hesabı üzerinden yazılı olarak aktarmaya çalıştı.
 
Marvel's Avengers oyunu 15 Mayıs 2020'de PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için çıkacak. Oyunun ilk detaylarına ve üç dakikalık tanıtım videosuna buradaki haberden göz atabilirsiniz.
 
Oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Marvel's Avengers Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Eidos Montreal Dağıtıcısı: Square Enix Tür: Action Çıkış Tarihi: 15 Mayıs 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 29 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
ESL Pro Lig Sezon 10 Şampiyonu Mousesports Oldu! 19 Dk önce Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (9 - 13 Aralık) 3 Saat önce The Witcher Dizisinin 2 Şarkısı Paylaşıldı 4 Saat önce Tekken 7 DLC Karakterleri Ganryu ve Fahkumram Duyuruldu 4 Saat önce ESL Pro Lig Sezon 10 Finalinin Adı: fnatic - mousesports! 11 Saat önce