Skull & Bones Ertelendi, E3 2019'da Olmayacak

15.05.2019 20:06 Gazali Çetinkaya

 
Ubisoft, Skull & Bones'un 2019'dan belirsiz bir tarihe ertelendiğini ve oyunun E3 2019 etkinliğinde sergilenmeyeceğini duyurdu.

Oyunun yapımcısı Karl von der Luhe: "Skull & Bones çıkış tarihinin ertelendiğini ve E3 2019'da olmayacağımızı duymuş olabilirsiniz. Oyunun mümkün olduğunca mükemmel olması için her zamankinden daha çok çalıştığımızdan emin olabilirsiniz ve kalite bir numaralı odağımız olmaya devam ediyor. Ubisoft bu yepyeni oyunu size sunmak için heyecan verici yolculuğa tamamen bağlı kalmaya devam ediyor ve Skull & Bones'un harika olacağına eminiz. Topluluğumuz bizim için çok ama çok önemli ve bize verdiğiniz destek ve tutku için gerçekten minnettarız. Heyecan verici yeni haberlerle en kısa zamanda geri döneceğiz."

Korsan temalı açık dünya aksiyon oyunu Skull & Bones E3 2017'de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için duyuruldu ve en son E3 2018'de gösterildi.  

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Skull & Bones Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 7 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
The Last of Us Part II Odaklı State of Play Sunumu 27 Mayıs'ta Düzenlenecek 1 Saat önce Heavy Rain ve Beyond: Two Souls Steam Sayfaları Açıldı 1 Saat önce Sherlock Holmes: Chapter One PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu 3 Saat önce PlayStation Plus Haziran 2020 Ücretsiz Oyunlarından Bir Tanesi Call of Duty: WWII 3 Saat önce Bugüne Kadar Toplamda 1.56 Milyardan Fazla Oyun Konsolu Satıldı 3 Saat önce