Skyrim'in Xbox Game Pass Versiyonu Mod Destekliyor Fakat Sınırlı

14.03.2021 10:46 Gazali Çetinkaya

 
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition geçtiğimizde günlerde PC'de Xbox Game Pass'e eklendi. Mod topluluğu en güçlü oyunlardan biri olan Skyrim'in Xbox Game Pass versiyonu mod kullanımına imkan sağlıyor ancak bazı sınırlamalar var.
 
Skyrim'in Xbox Game Pass versiyonu, Steam versiyonuna göre farklı bir exe dosyasına sahip ve bu exe dosyası, Skyrim Script Extender (SKSE) ile uyumlu değil. Bu yüzden birçok popüler mod çalışmıyor. SKSE web sayfasında "SKSE, Skyrim'in Windows Store sürümünü desteklemez. Windows Store uygulamaları, konsollara benzer bir şekilde kilitlidir ve SKSE'nin çalışması için gerekli olan API'lere izin vermez." diye belirtilmiş.
 
Bu nedenle SkyUI veya Legacy of the Dragonborn gibi modlar kullanılabilir değil. Yine de SKSE gerektirmeyen pek çok iyi mod mevcut. Alternate Start—Live Another Life, A Quality World Map, Inigo ve The Forgotten City gibi modlar dahil. Bethesda.net üzerinden göz atabilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Xbox Game Pass Platformlar: PC XBOX ONE Geliştirici: Microsoft Dağıtıcısı: Microsoft Tür: Servis Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Sony, Görüntüleri Otomatik Olarak Telefonunuza Yükleyen Bir PS5 Özelliğini Test Ediyor 3 Saat önce Shadow of the Tomb Raider için Yeni Güncelleme Yayınlandı 4 Saat önce Monster Hunter: World Satışları 20 Milyona Ulaştı 4 Saat önce Super Smash Bros. Ultimate için 13.0.0 Güncellemesi Yayınlandı 4 Saat önce Hot Wheels Unleashed'in Yeni Yarış Sezonu Duyuruldu 4 Saat önce