Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Oynanış Fragmanı

15.04.2021 21:04 Gazali Çetinkaya

 
Geliştirici CI Games, Sniper Ghost Warrior Contracts 2 için "Kuamar'a Hoş Geldiniz" başlıklı yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Kuamar, oyunun geçeceği kurgusal bir Orta Doğu ülkesi.
 
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 4 Haziran'da çıkış yapacak.
 
Steam'de standart sürüm 79,00 TL ve deluxe sürüm 99,00 TL fiyattan ön siparişte. 
 
Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.
 
 
Sniper Ghost Warrior Contracts 2, 1000 metreyi aşan mesafelerden gerçekleştirilecek suikast görevleri ile zaten çok beğenilen seride çıtayı daha da yükseltiyor. Günümüz Ortadoğu bölgesinde geçen tek oyuncu görevlerinde, düşman hattının gerisinde heyecan ve gerilim yüklü bir taktik muharebe seni bekliyor.

Usta keskin nişancı suikastçı Raven olarak, Ortadoğu'da, Lübnan ile Suriye arasındaki kanunsuz topraklarda zorlu bir göreve atılıyorsun. İmkansız gibi görünen bu görevde, bölgede yuvalanmış aşağılık bir suç örgütünü çökerterek liderlerini adalete teslim etmen gerekiyor.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2, seride ilk kez olarak 1000 metreyi aşan mesafelerdeki hedefler ile oyuncuların önüne yüksek beceri, odaklanma ve nişan hassasiyeti gerektiren zorlu görevler koyuyor.
 
Büyük beğeni toplayan orijinal oyunu da geliştiren stüdyonun ürünü olan Contracts 2, kendi sınırlarını zorlayarak hiper gerçekçi bir keskin nişancı deneyimini sunuyor. Aslına uygun çok çeşitli silah ve teçhizat, muhteşem ayrıntılarla bezeli bir oyun dünyası ve bugüne kadarki en gerçekçi hedefler seni bekliyor.

Yeni silah ve teçhizatlar ile, her görev pek çok farklı şekilde tamamlanabiliyor. Görevleri her seferinde farklı taktik yaklaşımlarla tekrar tekrar oynayarak içeriğindeki tüm hedefleri tamamlayabilir, toplayacağın ödüller ile donanım ve silahlarını geliştirebilirsin.

Contracts 2'nin optimize edilmiş grafikler, iyileştirilen kare hızı ve geliştirilen oyun motoru ile sunduğu muhteşem görsellik serinin kendi çıtasını daha da yükseltiyor. Sinematik mermi kamerası ile gerçekçi suikastler ultra gerçekçi detaylarla bezeli bir görselliğe kavuşuyor.

- Bir keskin nişancı suikastçı olarak, yakın muharebe becerilerinle ve muazzam uzak mesafelerden atışlarla çeşitli hedefleri indir.
- Gerilim yüklü tek oyuncu görevini yüzünün akıyla tamamlamak için doğru taktik kararları alman ve gizlilik tekniklerini ustaca kullanman gerek.
- Ortadoğu'nun çatışma bölgelerinde 5 farklı devasa haritayı keşfet.
- 20 yeni kontratı ve çeşitli yan operasyon görevlerini tamamla.
- Aslına uygun çok çeşitli silah, teçhizat ve donanımlar ile mükemmel keskin nişancı deneyimini keşfet.
- Tekrar oynanabilir kontatlarda her seferinde farklı bir yaklaşım ile yeniden oyna, tüm hedefleri tamamla ve maksimum ödülü topla.
- Zenginleştirilen grafik kalitesi ve geliştirilmiş oyun motoru ile muhteşem bir görselliği deneyimle.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: City Interactive Dağıtıcısı: City Interactive Tür: FPS Çıkış Tarihi: 4 Haziran 2021
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Indie Houses Direct, 31 Ağustos'ta Başlıyor 04 Ağustos ExZeus: The Complete Collection, Switch'e Geliyor 04 Ağustos Cruis'n Blast, Yeni Fragmanı Yayınlandı 04 Ağustos Skillz, Exit Games'e 50 Milyon Dolar Yatırım Yaptı 04 Ağustos Second Life Oyunundan Gacha Mekaniği Kalkıyor 04 Ağustos