Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PS5 Versiyonu Ertelendi

07.05.2021 19:01 Gazali Çetinkaya

 
Geliştirici CI Games, Sniper Ghost Warrior Contracts 2'nin PlayStation 5 versiyonunu öngörülemeyen teknik sorunlar sebebiyle ertelediğini duyurdu.

PlayStation 5 versiyonu 4 Haziran yerine 2021'de daha sonraki bir tarihte çıkacak.

PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series ve PC (Steam) çıkış tarihinde bir değişiklik yok. Planlandığı gibi 4 Haziran'da geliyor.

PlayStation 5 versiyonunun ertelenmesi üzerine CI Games özür olarak oyunun ilk büyük indirilebilir içeriğini tüm platformlarda ücretsiz sunacaklarını açıkladı. Yeni harita ve kontratlar içerecek.
 
PlayStation 4 kutulu ve dijital versiyonu PlayStation 5 versiyonuna ücretsiz yükseltebilecek ve oyun PlayStation 5'te doğal 4K çözünürlüğe, hızlı yükleme sürelerine, gelişmiş dokular ve görsellere sahip olacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: City Interactive Dağıtıcısı: City Interactive Tür: FPS Çıkış Tarihi: 4 Haziran 2021
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Salt and Sacrifice için 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı 19 Haziran Castlevania Advance Collection Detayları Açığa Çıktı 19 Haziran Phasmophobia için Yeni Güncelleme Yayınlandı 19 Haziran Oyuncular Battlefield 2042'den Dolayı BF 4'e Akın Etti 19 Haziran FIFA 21 Oyuncuları Artık Paketlerin içinde Ne Olduğunu Görebilecek 19 Haziran