Sniper Ghost Warrior Contracts E3 2019 Oynanış Videosu

12.06.2019 19:59 Gazali Çetinkaya

 
IGN, Sniper Ghost Warrior Contracts'ın E3 2019 demosundan 11 dakika uzunluğunda oynanış videosu paylaştı.
 
Sniper Ghost Warrior Contracts 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. 
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Günümüz Sibirya'sının sert coğrafyasında geçen safkan bir keskin nişancı oyununu keşfet. Yepyeni kontrat sistemi ile gelen bu oyunda, sürükleyici ve tekrar tekrar oynanabilir görevlerde stratejik düşünme yeteneğini kullanacaksın.
 
Kontratlar, esasen sabit bir ücreti olan ve net bir hedefe odaklı -ve bu arada ikincil hedefleri de tamamlayarak bonus ödemeler alabileceğin- kişiye özel görevler içeriyor. Geniş bir yelpazedeki hedefleri yok etmek üzere yüzlerce farklı yol sunan Kontratlar sayesinde bir keskin nişancı oyunundan beklediğinin çok daha fazlası seni bekliyor.
 
• Kontratla çalışan profesyonel bir suikastçi olarak oyna ve hedeflerini yok et.
• Açık uçlu kontratlar, kelle başı ödüller ve yan görevler ile tekrar tekrar oynama olanağı sunan oyunda hem ana görevi hem de yan görevleri tamamlayıp mümkün olan en yüksek kazancı sağlayarak yükseltmeler ve ödüller al. Planlarının suya düşmesini istemiyorsan, rakip keskin nişancılara da dikkat et.
• Gelişmiş Dürbün Modu sayesinde, yüzlerce farklı yöntemle ortadan kaldırabileceğin çok çeşitli hedefler üzerinde muazzam gerçekçilikte bir keskin nişancı deneyimi yaşa.
• Yeniden tasarlanan baş üstü göstergesi ve kullanıcı arayüzü ile eceli gelen hedefi işaretleyip tespit et.
• Dronelar, uzaktan kumandalı taretler, yapışan bombalar ve zehirli gazlar gibi pek çok yeni araç gereçle oyna.
• Hayalet yeteneklerini kullanıp hedeflerini patırtı gürültü yapmadan öldürerek stratejik yaklaşımını göster ve karşılığını da al.
• Sibirya'nın sert ve acımasız şartlarında, karla kaplı dağlarda, balta girmemiş ormanlarda, dağların içine kurulu sisli üslerde hayatta kalmak için savaş.
• Takım ölüm karşılaşması modunda, yepyeni orijinal haritalar üzerinde keskin nişancı yeteneklerini sına.  

İlgili İçerik Yorumlar 4 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Spider-Man MCU'dan Ayrılıyor 11 Saat önce The Yakuza Remastered Collection PS4 için Duyuruldu 20 Ağustos PES 2020'ye Euro 2020 DLC'si Gelecek 20 Ağustos Doom: Eternal'ın Tek Kişilik Modunun Kaç Saat Süreceği Açıklandı 20 Ağustos Çok Oyunculu Aksiyon Oyunu ReadySet Heroes 1 Ekim'de PS4 için Çıkacak 20 Ağustos