SnowRunner Tanıtım Fragmanı

17.03.2020 14:26 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Focus Home Interactive ve geliştirici Saber Interactive, MudRunner'ın devam oyunu SnowRunner için yeni bir fragman yayınladı. Dört dakika uzunluğundaki fragmanda oyun genel olarak tanıtılıyor. 
 
Oyun hakkında:
 

Yeni nesil off-road deneyimine hazır ol!

SnowRunner'da güçlü araçların sürücü koltuğuna oturarak bugüne kadar görülen en gelişmiş arazi simülasyonundaki ekstrem açık ortam şartlarında tozu dumana katacaksın. Ford, Chevrolet ve Freightliner gibi markalardan 40 aracı sürerken kuralsız bir açık dünyada iz bırak.

Tehlikeli görevleri yerine getirirken çamura, şiddetli su akıntılarına, kara ve donmuş göllere meydan oku. Derin sularda kullanılan şnorkel egzoz ve karın üstesinden gelen lastik zinciri gibi çeşitli geliştirmeler ve aksesuarlarla araç filonu büyüt ve özelleştir.

Tek başına veya 4 oyunculu ortak modda diğer oyuncularla oyna ve topluluğun oluşturduğu modlarla ShowRunner deneyimini zenginleştir!

• Çok gelişmiş bir fizik motorunun oluşturduğu ekstrem ortam koşullarıyla yüzleş
• Birbirinden farklı 40 aracı aç, geliştir ve özelleştir
• Birbirine bağlı bir dünyada geçen düzinelerce zorlu görevi tamamla
• Tek başına veya 4 oyunculu ortak modda diğer oyuncularla oyna

 
SnowRunner 28 Nisan'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
SnowRunner Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Saber Interactive Dağıtıcısı: Focus Home Interactive Tür: Yarış Çıkış Tarihi: 28 Nisan 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Babylon's Fall'un Geliştirme Süreci İyi Gidiyor, Daha Fazla Bilgi En Kısa Zamanda Paylaşılacak 1 Dk önce Microsoft Flight Simulator 18 Ağustos'ta PC için Çıkacak 27 Dk önce NieR Re[in]carnation'dan Yeni Oynanış Videosu 39 Dk önce Shang-Chi'nin Başrolü Simu Liu, Star Wars Yapımlarında Yer Almak İstediğini Söyledi 1 Saat önce Giancarlo Esposito, Kariyerindeki Sıradaki Durağın Marvel Sinematik Evreni Olduğunu Düşünüyor 1 Saat önce