Son Durak 6 Filmi Başka Bir Dünyada Geçecek

29.10.2020 11:44 Özgür Eroğlu

 
İlk filmi 2000 yılında yayınlanan, son filmi ise 2011 yılında yayınlanan popüler korku gerilim filmi Final Destination ya da Türkçe ismi ile Son Durak'ın yeni filmi için çalışmalara başlandığı onayladı. 
 
Geçtiğimiz günlerde serinin yaratıcısı Jeffery Reddick, salgın başlamadan önce altıncı film için çalışmalara başladığını açıkladı. Ayrıca altıncı film ile ilgili bir ayrıntı da paylaştı. Söylediğine göre serinin altıncı filmi, seriyi yeniden başlatan bir film olmayacak. Tamamen farklı bir dünyada geçecek.
 
Şu an için altıncı film ile ilgili daha fazla detay bilinmiyor, dünya biraz daha normale döndüğü zaman büyük ihtimalle çalışmalar başlayacaktır. Ancak Jeffery Reddick, aklında daha çok azla farklı ölüm yolu olduğunu açıkladı.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Film Haberleri Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Persona 5 Strikers'ın Yeni Fragmanında Karakterlerin Savaş Yetenekleri Gösteriliyor 11 Dk önce The King of Fighters XV Benimaru Nikaido Fragmanı 42 Dk önce AMD CEO'su PS5 Stok Sıkıntısının 2021'in Ortasına Kadar Devam Edeceğini Söylüyor 1 Saat önce Fallout: New Vegas Modu The Frontier Kaldırıldı 2 Saat önce Slay the Spire Şubat'ta Android'e Geliyor 11 Saat önce