Sonic X, Netflix'te Yayınlandı

02.12.2019 18:14 Özgür Eroğlu

Oyun dünyası için önemli bir yere sahip olan Sonic markasının televizyondaki en iyi işlerinden biri olan Sonic X, Netflix'te dün itibariyle yayınlandı ve şu an 4 sezonu bulunuyor.
 
2000'li yılların başlarında çocuk olanların özellikle sevdiği yapım, 2003 yılında ilk kez Jetix üzerinden yayınlanmıştı. Dizinin ilk iki sezonu, Sonic Adventure oyun serisindeki hikâyeleri anlatıyor.
 
Bu haber ile birlikte anıları canlandıralım. Sonic X'te en sevdiğiniz karakter kimdi? Ayrıca dizinin introsunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Film Haberleri Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Detroit: Become Human Satışları 5 Milyonu Aştı 1 Saat önce Riot Games 1 Hafta Tatile Çıkıyor 2 Saat önce Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone 1.24 Güncellemesi Yayınlandı 2 Saat önce BlizzCon Etkinliği Gelecek Yılın Başlarında Dijital Olarak Düzenlenecek 7 Saat önce Activision Yeni Call of Duty Oyununu Treyarch ve Raven'ın Geliştirdiğini Doğruladı 8 Saat önce