Sony Bazı Bağımsız Geliştiricilerin PS Store İndirim İsteklerini Geri Çeviriyor

17.10.2020 12:57 Gazali Çetinkaya

PlayStation Store'da indirim yapmak isteyen bazı bağımsız geliştiriciler Sony engeline takılıyor.
 
Return of the Obra Dinn geliştiricisi Lucas Pope, oyunu PlayStation Store'da indirime sokmak istediğini fakat Sony'nin bunu reddettiğini belirtti.
 
 
Bağımsız oyun yayıncısı No More Robots'tan Mike Rose, Nowhere Prophet PlayStation 4 satışlarının Switch ve Xbox One versiyonuna kıyasla çok düşük olduğunu ifade etti. Oyuna Nintendo eShop'ta olduğu gibi çıkış indirimi sunmak istemişler fakat Sony böyle bir şeyle uğraşamayacak kadar meşgul olduğunu söylemiş.
 
 
 
Bunların dışında Sony Kuzey Amerika veya Avrupa tarafından indirimlere davet gelmediğinden yakınan geliştiriciler de var. 
 
ResetEra kullanıcısı Akumatica, bu konuda sorun yaşayan bazı geliştiricilerin yorumlarını bir araya topladı. Buradan göz atabilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
PlayStation 4 Platformlar: PS4 Geliştirici: Sony Computer Entertainment Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 29 Kasım 2013
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 22 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Furi Geliştiricisinin Yeni Oyun Haven'ın Çıkış Tarihi Duyuruldu 8 Dk önce Tropico 6, Surviving the Aftermath ve Griftlands Switch'e Geliyor 1 Saat önce Haftalık Oyun Önerisi 30: GONNER 2 1 Saat önce Yeni PlayStation App Bugün Çıkıyor 1 Saat önce Halo: Infinite Yönetmeni Chris Lee Projeden Ayrıldı 2 Saat önce