Sony Bazı Birinci Parti Multiplayer Oyunlarını Diğer Platformlara Getirmeyi Düşünüyor

21.08.2019 14:00 Gazali Çetinkaya

 
Bloomberg ile röportaj gerçekleştiren, Sony Interactive Worldwide Studios başkanı Shawn Layden, şirketin bazı oyunlarının, özellikle çok oyunculu odaklı olanların, PlayStation ekosistemi dışına çıkabileceğini söyledi.
 
"PlayStation platformunu desteklemeliyiz, bu zaten tartışılamaz. Bununla birlikte, ileride stüdyolarımızdan gelecek bazı oyunlarımızın daha geniş bir oyuncu tabanına sunulacağını göreceksiniz."
 
İlk oyunlardan biri ReadySet Heroes. Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment ve geliştiriciliğini Robot Entertainment'ın üstlendiği hızlı tempolu çok oyunculu aksiyon macera oyunu ReadySet Heroes 1 Ekim'de PlayStation 4 ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
PlayStation 4 Platformlar: PS4 Geliştirici: Sony Computer Entertainment Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 29 Kasım 2013
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 28 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Star Wars Jedi: Fallen Order'ın Yeni Videosu BD-1'ın Nasıl Yaratıldığını Açıklıyor 18 Dk önce Death Stranding'in Resmi Çalma Listesi Yayınlandı 36 Dk önce MediEvil Remake İnceleme Puanları 1 Saat önce Fallout 76 için Paralı Üyelik Sistemi Duyuruldu 2 Saat önce Two Point Hospital Konsol Versiyonları 2020'nin İlk Yarısına Ertelendi 2 Saat önce