Sony, CES 2021 Fragmanındaki Çıkış Tarihlerini Kaldırdı

16.01.2021 17:06 Gazali Çetinkaya

 
Sony geçtiğimiz günlerde Tüketici Elektroniği Fuarı 2021'de çeşitli oyunların yer aldığı derleme bir fragman yayınlamıştı ve fragmanın sonunda oyunların çıkış tarihleri yazıyordu.

Square Enix'in açık dünya aksiyon macera oyunu Project Athia'nin Ocak 2022'de ve Ember Lab'in hikaye odaklı aksiyon macera oyunu Kena: Bridge of Spirits'in Mart 2021'de çıkacağı ve Capcom'un bilim kurgu aksiyon macera oyunu Pragmata'nın 2022'den 2023'e ertelendiği belirtiliyordu.
 
Sony dün bu fragmanı yeniden yükledi ve oyunların çıkış tarihleri kaldırılmış.

Ya bu bilgilerin halka açık olarak bu kadar erken paylaşılmaması gerekiyordu ya da hata vardı. Ayrıcı Hitman 3 için January yerine Januray yazılmıştı.
 
Öncesi 
 
 
Sonrası
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
PlayStation 5 Platformlar: Geliştirici: Sony Computer Entertainment Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 10 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Anthem Next İptal Edildi 28 Dk önce Hayatta Kalma Korku Oyunu Dark Moonlight PC için Duyuruldu 1 Saat önce Bomb Rush Cyberfunk 2022'ye Ertelendi 2 Saat önce Returnal ‘Atropos’ Fragmanı 2 Saat önce Cyberpunk 2077 1.2 Yaması Ertelendi 3 Saat önce