Sony Daha Fazla Oyun Uyarlaması Film ve Dizi Geleceğini Belirtiyor

12.01.2021 10:11 Gazali Çetinkaya

 
Uncharted filmi ve The Last of Us dizisi Sony için sadece bir başlangıç.

Sony Interactive Entertainment başkanı ve CEO'su Jim Ryan, Tüketici Elektroniği Fuarı 2021 esnasında yaptığı açıklamada, PlayStation markalarından uyarlanan daha fazla film ve dizi projesinin yolda olduğunu belirtti.
 
"Hikaye anlatımımızın yeni medyaya ve daha geniş kitleye açılımında bu sadece bir başlangıç. Sony bir yaratıcı eğlence şirketi ve eğlence daha önce hiç bu kadar önemli olmamıştı."
 
Geçtiğimiz ay Sony Pictures CEO'su Tony Vinciquerra, PlayStation markalarından uyarlanan üç tane film ve yedi tane dizi geleceğini ifade etmişti.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
PlayStation 4 Platformlar: PS4 Geliştirici: Sony Computer Entertainment Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 29 Kasım 2013
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 8 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Puzzle Quest 3 Duyuruldu 9 Dk önce Activision Blizzard'ın Piyasa Değeri 72 Milyar Doları Aştı 1 Saat önce SteelSeries Sponsorluğundaki VALORANT Turnuvası Kayıtları Başladı 2 Saat önce Galactic Civilizations III Epic Games Store'da Ücretsiz, Haftaya Dandara: Trials of Fear Edition 2 Saat önce Cs_Summit, 7. Turnuvasıyla 25 Ocak'ta Geri Dönüyor! 2 Saat önce