Sony, Final Fantasy VII Remake Özel Anlaşmasını Uzattı

08.05.2021 09:33 Gazali Çetinkaya

 
Sony Interactive Entertainment ile Square Enix, Final Fantasy VII Remake'in PlayStation özel anlaşmasının süresini uzattı.
 
10 Nisan 2020'de PlayStation 4 için çıkış yapan Final Fantasy VII Remake'in 10 Nisan 2021'e kadar PlayStation'da süreli özel oyun olduğu açıklanmıştı ancak bu süre Final Fantasy VII Remake'in PlayStation 5 versiyonu Intergrade ile uzatılmış.
 
Final Fantasy VII Remake Intergrade'in son fragmanında oyunun en az altı ay boyunca PlayStation 5'e özel kalacağı belirtiliyor.

Final Fantasy VII Remake Intergrade 10 Haziran'da çıkış yapacak ve 2022'den önce diğer platform veya platformlara gelmeyecek.
 
PC versiyonu kesin gibi görünüyor. Final Fantasy VII Remake'in geçtiğimiz yıl yayınlanan bir fragmanında oynanışın PC üzerinde kaydedildiği yazıyordu ve oyunun demo sürümünde PC kodları bulunmuştu. Xbox'a gelip gelmeyeceği henüz belli değil.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Final Fantasy VII: Remake Platformlar: PS4 Geliştirici: Square Enix Dağıtıcısı: Square Enix Tür: RPG Çıkış Tarihi: 10 Nisan 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 17 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Salt and Sacrifice için 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı 19 Haziran Castlevania Advance Collection Detayları Açığa Çıktı 19 Haziran Phasmophobia için Yeni Güncelleme Yayınlandı 19 Haziran Oyuncular Battlefield 2042'den Dolayı BF 4'e Akın Etti 19 Haziran FIFA 21 Oyuncuları Artık Paketlerin içinde Ne Olduğunu Görebilecek 19 Haziran