Sony Interactive Entertainment, Güneydoğu Asya'daki İlk Geliştirme Stüdyosunu 2020'de Açıyor

08.11.2019 13:39 Gazali Çetinkaya

 
Sony Interactive Entertainment, Güneydoğu Asya bölgesindeki ilk geliştirme stüdyosunu gelecek sene içinde Malezya'da açacaklarını duyurdu.
 
Malezya stüdyosu Guerrilla Games, Insomniac, Naughty Dog, Sucker Punch ve diğer Sony Interactive Entertainment Dünya Geneli Stüdyolarına özel oyunlarda sanat ve animasyon yönünde yardımcı olacak.
 
Malezya İletişim ve Multimedya Bakanı Gobind Singh Deo konu ile ilgili olarak "Stüdyonun kuruluşu ile birlikte, Malezya, yerel ve bölgesel oyun endüstrisinde daha fazla olanak yaratmak için Sony Interactive Entertainment Dünya Geneli Stüdyoları ile yakın bir şekilde çalışacak. Hep birlikte, Malezya'daki yaratıcı yetenekleri daha iyi bir duruma getirmek için çalışacağız ve yerel eğitim tarafındaki dostlarımızla yeni ortaklıklar kuracağız. Ülkemizdeki endüstrinin hızla büyümesine katkıda bulunacak." dedi.
 
Sony Interactive Entertainment başkan ve CEO'su Jim Ryan konu ile ilgili olarak "Etkileyici yetenekler, enerjik bir oyun ekosistemi ve hükümetin desteği; Malezya ile ortaklığımızı bir üst seviyeye taşımaya karar vermemizin ana nedenlerini oluşturuyor." dedi.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
PlayStation 4 Platformlar: PS4 Geliştirici: Sony Computer Entertainment Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 29 Kasım 2013
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Fight’N Rage 3 Aralık'ta PS4'e Geliyor 5 Dk önce Blair Witch 3 Aralık'ta PS4'e Geliyor 13 Dk önce Tools Up! 3 Aralık'ta PS4, Xbox One, Switch ve PC için Çıkacak 1 Saat önce Detroit: Become Human PC için 12 Aralık'ta Çıkacak 1 Saat önce Soulcalibur VI İkinci Sezonu 25 Kasım'da Başlıyor, DLC Karakteri Hilde 26 Kasım'da Çıkacak 2 Saat önce