Sony: MLB The Show 21'i Xbox Game Pass'e Getirmek MLB'nin Kararıydı

06.04.2021 23:15 Gazali Çetinkaya

 
Sony San Diego Studio'nun 2006'dan bu yana piyasaya sunduğu MLB The Show serisi ilk defa bu yıl PlayStation dışında bir platforma geliyor ve çıkış gününde Xbox Game Pass'e de ekleniyor.
 
Inverse adlı siteye konuşan Sony temsilcisi, MLB The Show 21'i Xbox Game Pass'e getirme kararının MLB (Major League Baseball) tarafından verildiğini açıkladı.
 
Sony temsilcisi "Bu yılki oyunun hedefi doğrultusunda MLB, seriyi daha fazla oyuncuya ve beyzbol hayranına getirme kararı aldı. Bu karar MLB The Show'un beyzbol oyunlarında en iyi marka olmasını daha da ileri götürmek için benzersiz bir olanak sunuyor." diye belirtti.
 
MLB The Show 21 PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Xbox One için 20 Nisan'da çıkacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
MLB The Show 21 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Sony Interactive Entertainment Dağıtıcısı: Sony Interactive Entertainment Tür: Beyzbol Çıkış Tarihi: 20 Nisan 2021
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan