Sony, Monkey King: Hero is Back The Game'i Duyurdu

26.07.2017 12:07 Gazali Çetinkaya

 
   Sony Interactive Entertainment Japonya Asya, October Media ve Oasis Games ChinaJoy 2017 basın konferansı sırasında Monkey King: Hero is Back The Game'i PlayStation 4 için resmi olarak duyurdu.
 
   2015 yılında çıkan Monkey King: Hero is Back animasyon filmini temel alacak oyun IP sahibi October Media denetiminde Sony Interactive Entertainment ve Hexa Drive tarafından geliştiriliyor. Monkey King: Hero is Back The Game'in dünya genelindeki dağıtımını ise Oasis Games üstlenecek.
 
   “Canavar-avcısı macerası” olarak tanımlanan Monkey King: Hero is Back The Game'de oyuncular Monkey King ya da Jiang Lieur olarak oynayabilecek. Oyuncular filmin hikayesinin yanı sıra yeni bölümleri, yeni düşmanları ve yeni seviyeleri deneyim edebilecek.
 
   Monkey King: Hero is Back The Game için yayınlanan duyuru videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Monkey King: Hero is Back The Game Platformlar: PS4 Geliştirici: Hexa Drive Dağıtıcısı: Sony Interactive Entertainment Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 8 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Shenmue III Çıktı 24 Dk önce Darksiders: Genesis'in Yeni Fragmanında Yetenekler Tanıtılıyor 1 Saat önce Dead by Daylight ‘Cursed Legacy’ Fragmanı 2 Saat önce Fight’N Rage 3 Aralık'ta PS4'e Geliyor 2 Saat önce Blair Witch 3 Aralık'ta PS4'e Geliyor 2 Saat önce