Sony, The Last of Us Part II'nin Bruce Straley Tarafından Yönetilmeyeceğini Doğruladı

06.12.2016 08:16 Gazali Çetinkaya

 
    PlayStation Experience esnasında duyurusu gerçekleşen The Last of Us Part II'nin yönetmenin Bruce Straley olmayacağı doğrulandı.
 
   Kotaku, duyurunun yapıldığı gece kendi kaynaklarından edindiği bilgiye göre devam oyununda Bruce Straley'in yönetmen olarak yer almayacağını yazmıştı. Sony de kısa bir süre sonra bu durumu onayladı. Yapılan açıklamada Sony ek olarak şu sözleri söyledi.
 
"Bruce son birkaç yılda eleştirmenlerce alkışlanan iki oyundan sonra biraz ara vermeye karar verdi. Yakın zamanda stüdyoya dönmeyi ve bir sonraki projesinde yer almayı sabırsızlıkla bekliyor." 
 
   Bruce Straley, daha öncesinde 2013 yılında çıkış yapan The Last of Us ve bu yılın yapımlarından olan Uncharted 4'ü Neil Druckmann ile birlikte yönetmişti. The Last of Us'ın devam oyununda Bruce Straley'in olmayışı oyuna nasıl bir etki yaratacak çıkış yaptıktan sonra göreceğiz.
 
   PlayStation 4'e özel olarak geliştirilen The Last of Us Part II'nin henüz bir çıkış tarihi yok. Devam oyununda yöneteceğimiz karakterimiz 19 yaşına girmiş Ellie olacak. Oyunun ana teması ise "nefret".

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Last of Us Part II Platformlar: PS4 Geliştirici: Naughty Dog Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: 29 Mayıs 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 28 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Boston Belediye Başkanı Marty Walsh Sony'ye PAX East Etkinliğine Katılma Çağrısında Bulundu 7 Saat önce Obsidian'ın Hayatta Kalma Oyunu Grounded'ın Steam Sayfası Açıldı 8 Saat önce Tekken Serisinin Satışları 49 Milyonu Aştı 22 Şubat A Plague Tale: Innocence, Cities Skylines ve Daha Fazlası Project xCloud'a Eklendi 22 Şubat Hasbro: Baldur’s Gate III Bu Yıl Steam'de Erken Erişime Açılacak 22 Şubat