Sony ve Deviation Games Yepyeni Bir Ortaklığa İmza Attı

11.06.2021 12:53 Mehmet Tandoğan

 
 
Sony Interactive Entertainment ve Los Angeles merkezli stüdyo Deviation Games, “çığır açan AAA oyunları” geliştirmek için bir ortaklık duyurdu. Deviation Games, daha önce Treyarch'ta Call of Duty serisinde çalışmış olan Dave Anthony ve Jason Blundell tarafından kurulan bir video-oyun firmasıdır.
 
Deviation Games CEO'su Dave Anthony'nin PlayStation Blog'daki bir gönderisinde: ''Geçen yıl, yeni bir stüdyo inşa etmek ve yetenekli kişileri işe almak ile yola koyulduk. Uzun yolculukta bu zamana kadar geldik. Bugün, yepyeni bir orijinal IP geliştirmek için Sony Interactive Entertainment ile birlikte önemli bir anlaşmayı duyurmaktan heyecan duyuyoruz. 
 
Ortağım Jason Blundell ve ben on yıllar önce ilk tanıştığımızda, sık sık kendi stüdyomuza sahip olmayı, benzer düşünen geliştiricilerden oluşan kendi ekibimizle oyun yapmayı ve kalıcı dostlukların oluşturulduğu bir topluluk oluşturmayı hayal ediyorduk. O hayal bugün gerçek oldu. Bu inanılmaz fırsata sahip olduğumuz için kendimizi çok şanslı hissediyoruz'' açıklamasını yaptı.

İlgili İçerik Yorumlar 4 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Indie Houses Direct, 31 Ağustos'ta Başlıyor 04 Ağustos ExZeus: The Complete Collection, Switch'e Geliyor 04 Ağustos Cruis'n Blast, Yeni Fragmanı Yayınlandı 04 Ağustos Skillz, Exit Games'e 50 Milyon Dolar Yatırım Yaptı 04 Ağustos Second Life Oyunundan Gacha Mekaniği Kalkıyor 04 Ağustos