Soulslike Rol Yapma Oyunu Deathbound Çıkış Tarihi Açıklandı

10.07.2024 14:27 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncılığını Tate Multimedia ve geliştiriciliğini Trialforge ekibinin üstlendiği parti tabanlı aksiyon rol yapma oyunu Deathbound'un çıkış tarihi açıklandı. Ortaya çıkan bilgilere göre oyun 8 Ağustos tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun PC sürümü ise Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden satışa sunulacak.
 
Soulslike deneyimi parti tabanlı sistemle birleşiyor
 
 
 
Ölümü kesin bir şekilde reddedebileceğimiz ve düşmüşleri kucaklayabileceğimiz yapımda karanlık bir fantezi dünyası bizleri bekliyor. Yapım içerisinde korkunç yaratıklar, boyun eğmeyen savaşçılar ve çok daha fazlası yer alıyor. Oyuncular hayatta kalmak için Zieminal'ın ölülerini çağırmak zorunda olduğundan dolayı zorlu bir mücadele içerisinde kendini buluyor.
 
Deathbound oyunculara farklı tarzda bir deneyim sunmayı hedefliyor. Açıklanan bilgilere göre yapım içerisinde 4 karakterli soulslike parti sistemi bulunuyor ve dünyanın dört bir yanından bulduğunuz savaşçılarla beraber bağ kurabiliyorsunuz. Aynı zamanda savaşın ortasında elinizdeki karakterler arasında dinamik olarak geçiş yapabiliyor ve her karakterin farklı yetenekleri bulunuyor.
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Xbox 360 Çevrimiçi Mağazası Kapatılıyor: Bir Devrin Sonu 12 Temmuz Xbox Game Pass Fiyatları Önümüzdeki Süreçte Daha da Artacak 12 Temmuz Cyberpunk 2077 İçin Taksi Şoförü Olabileceğiniz Yeni Mod Yayınlandı 12 Temmuz Concord'un Erken Açık Betası Playstation Plus Üyelerine Açıldı 12 Temmuz Terraria'nın 59 Milyon Sattığı Açıklandı! 12 Temmuz
Forumdan Konular
DH'den Haberler