Söylenti: Splinter Cell ve Assasin's Creed'in VR Versiyonu Geliyor

10.07.2019 22:26 Nursema Emre

 
Ubisoft'un en köklü serilerinden Assassin's Creed varlığını artırarak sürdürse de, Blacklist sonrası sessizliğe gömülen Splinter Cell'den en son E3'te de haber alamayan oyuncuların morali hayli bozulmuştu.
 
The Information'da ortaya çıkan habere göre Facebook, Splinter Cell ve Assasin's Creed'in VR versiyonuyla Oculus Rift satışlarında ciddi bir yükseliş elde etmeyi planlıyor. Zaten düşününce VR gözlükler de Sam Fisher'ın gece görüş gözlükleriyle oldukça benzer gözüküyor, bu da şirketin PR için kullanabileceği bir detay.
 
Söylentiye göre; Facebook, Ubisoft ile gizli bir anlaşma yapmış durumda. Hatta bu durum Facebook'un oyunların geliştiricisi olan Ubisoft'un VR departmanlarını satın almış olabileceği anlamına bile geliyor olabilir. 
 
Düşününce Assasin's Creed'in tıpkı Mirror's Edge gibi daha parkura dayalı bir oynanışla bezenmiş bir sürümü VR için oldukça uygun geliyor. Buna karşın Splinter Cell ile ilgili nasıl bir plan var bilemiyoruz ama belki de bu sayede yıllardır beklediğimiz Sam Fisher'a böylece kavuşuruz.
 
Olayla alakalı makalenin tamamını okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Ancak maalesef makalenin tamamı için üye olmanız gerekiyor. 
 

İlgili İçerik Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tekken 7 Satışları Dört Milyonu Aştı 53 Sn önce Borderlands Game of the Year Enhanced Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz 19 Dk önce Sızdırılan Marvel's Avengers Oynanış Videosu Thor'u Gösteriyor 1 Saat önce Netflix Bir Gecede Tam 17 Milyar Dolar Kaybetti 2 Saat önce Sumo Digital ile 2K Yeni Projelerde Çalışmak için Ortaklıklarını Duyurdu 5 Saat önce