Söylenti: Yeni Star Wars: Knights of the Old Republic Oyunu EA Dışında Geliştiriliyor

24.01.2021 22:16 Gazali Çetinkaya

 
 
2003'te çıkan başarılı rol yapma oyunu Star Wars: Knights of the Old Republic'in yenisi gelebilir.
 
Star Wars insider Bespin Bulletin ve Shinobi602 olarak tanınan Wushu Studios'tan Nate Najda tarafından belirtilene göre yeni Star Wars: Knights of the Old Republic oyunu geliştiriliyor ve yapan Electronic Arts veya BioWare değil.

Jason Schreier da oyunun Electronic Arts dışında geliştirildiğini duymuş ve Shinobi602 geliştiricinin çok bilinen bir stüdyo olmadığını söylüyor.
 
Geçtiğimiz yıl da Electronic Arts'ta Star Wars: Knights of the Old Republic reboot geliştirildiği söylentileri ortaya atılmış ve Star Wars: Knights of the Old Republic ile Star Wars: Knights of the Old Republic II - Sith Lords'tan unsurlar alacağı ve iki hikayeyi yeniden düzenleyeceği ifade edilmişti. Bahsi geçen yeni oyunla bir ilişkisi var mı belli değil.

Ayrıca Lucasfilm, Star Wars: Knights of the Old Republic ile ilgili bir şey üzerinde çalıştıklarını söylemişti ve bunun bir film olduğu iddia edildi.
 
Bu yılın başlarında kurulan Lucasfilm Games yayın markası ile yeni bir dönem başladı. Electronic Arts birkaç yeni Star Wars projesi üzerinde çalışıyor fakat artık Electronic Arts dışında da Star Wars oyunları göreceğiz. İlk olarak Tom Clancy's The Division serisinin arkasındaki Ubisoft stüdyosu Massive Entertainment'tan hikaye odaklı açık dünya Star Wars oyunu duyuruldu.

İlgili İçerik Yorumlar 16 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan