Spider-Man, Marvel Sinematik Evreni'nden Ayrılıyor

21.08.2019 00:44 Özgür Eroğlu

 
2002 yılından beri 3 farklı seriye tanıklık ettiğimiz Spider-Man serisinde tam bu sefer bulduk işte derken yine bir kötü haberle sarsıldık. Bildiğiniz üzere Sony ve Disney'in anlaşmasından sonra normalde hakları Sony'de olan Spider-Man'i, Disneyi'in yaratmış olduğu Marvel Sinema Evreni'nde görüyorduk. Her ne kadar "En iyi Spider-Man kim?" tartışmaları sonuç bulamasa da Tom Holland'ın önderliğinde izlediğimiz son Spider-Man serisinin oldukça başarılı olduğunda hepimiz hemfikirdik. 
 
Bugün çıkan haberlere göre Sony ve Disney'in anlaşması sona erdi ve Spider-man artık Marvel Sinema Evreni'nde olmayacak. Öncesinde çıkan, birlikte 9 adet film yapmayı düşündükleri dedikodularına Marvel hayranları heyecanlanırken bu üzücü haber geldi. Aralarında ne oldu anlaşma bozuldu şimdilik bilmiyoruz. İlerleyen günlerde açıklanır mı onu da bilmiyoruz. Ancak Sony'nin bundan sonra Spider-Man konusunda nasıl bir yol izleyeceğini gerçekten merak ediyoruz. Çünkü bildiğiniz üzere, şu an izlemiş olduğumuz Spider-Man karakteri tamamen Marvel'ın sinema evrenindeki karakterler üzerinden temeli atılmış bir Spider-Man konumunda. Haberler geldikçe size aktarmaya devam edeceğiz.
 

İlgili İçerik Yorumlar 25 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
VFŞL 2020 Kış Mevsimi 4. Hafta Karşılaşmaları Oynandı 1 Saat önce Ritmik Shooter Oyunu Klang 2 Duyuruldu 2 Saat önce Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (25 - 28 Şubat) 23 Şubat Obsidian Üç Proje Üzerinde Çalışıyor: Grounded, The Outer Worlds ve Başka Bir AAA RPG 23 Şubat Resident Evil 3 Remake'ten Yeni Ekran Görüntüleri 23 Şubat