SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated'ın Çıkış Tarihi Sızdırıldı

23.01.2020 22:21 Özgür Eroğlu

 
Yayıncılığını THQ Nordic'in yaptığı, geliştiriciliğini ise Purple Lamp Studios'un yaptığı 2003'te yayınlanan SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom adlı oyunun remake versiyonu SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated'ın çıkış tarihi sızdırıldı. 
 
2019 yılında PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için duyurulan oyunun çıkış tarihi açıklanmamıştı. Hala da resmi bir açıklama yok ancak Nintendo'nun resmi internet sitesinde oyunun çıkış tarihi paylaşıldı. Nintendo'nun sitesinde yapılan liste, yakın zamanda Switch'e çıkması beklenen oyunların bir listesi.
 
Listeye baktığımız zaman görüyoruz ki SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated'ın çıkış tarihi olarak 22 Mayıs yazıyor. Yakın bir zamanda durum ile ilgili resmi bir açıklama yapılacaktır. Buraya tıklayarak listenin olduğu siteye ulaşabilirsiniz.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Purple Lamp Studios Dağıtıcısı: THQ Nordic Tür: Aksiyon Platform Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Boston Belediye Başkanı Marty Walsh Sony'ye PAX East Etkinliğine Katılma Çağrısında Bulundu 6 Saat önce Obsidian'ın Hayatta Kalma Oyunu Grounded'ın Steam Sayfası Açıldı 7 Saat önce Tekken Serisinin Satışları 49 Milyonu Aştı 22 Şubat A Plague Tale: Innocence, Cities Skylines ve Daha Fazlası Project xCloud'a Eklendi 22 Şubat Hasbro: Baldur’s Gate III Bu Yıl Steam'de Erken Erişime Açılacak 22 Şubat