Spyro Reignited Trilogy 3 Eylül'de Switch ve PC için Çıkacak

11.06.2019 22:55 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Activision ve geliştirici Toys for Bob, Spyro Reignited Trilogy'nin 3 Eylül'de Switch ve PC için çıkış yapacağını duyurdu. Steam'de 164,00 TL'den ön siparişte.

Spyro Reignited Trilogy Kasım 2018'de PlayStation 4 ve Xbox One için çıkmıştı.

Oyunun tanıtım yazısı: 
 

İkonik PlayStation platform kahramanı Spyro the Dragon, eskisinden de iyi görünümüyle geri döndü.
 
Aynı havalı tavrıyla Spyro Reignited Trilogy, serinin en büyük üç macerasını Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto's Rage ve Spyro: Year of the Dragon oyunlarıyla yeniden yaratıyor ve görselleri çarpıcı HD kalitesinde yeniden sunuyor.
 
Oyunun devasa dünyasını keşfedin, bu dünyanın kızgın sakinleriyle karşı karşıya gelin ve tamamen yenilenen görünümüyle macerayı yeniden yaşayın. Kurtarılmayı bekleyen bir yer varsa çağırabileceğiniz sadece tek bir ejderha vardır.

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PCS Europe Charity Showdown Avrupa Büyük Finalleri Tamamlandı! 4 Saat önce IGN Summer of Gaming Etkinlikleri Başlangıç Tarihi 8 Haziran'a Ertelendi 02 Haziran SpaceX Astronotlarının Kıyafetlerini, Batman v Superman Filminin Kostüm Tasarımcısı Tasarlamış 02 Haziran Cyberpunk 2077 Etkinliği de Ertelendi 02 Haziran Yayıncılığını Konami'nin Üstlendiğini Aksiyon Platform Oyunu Skelattack Konsollar ve PC için Çıktı 02 Haziran