Spyro Reignited Trilogy GameStop Almanya Üzerinde Switch için Listelendi

11.02.2019 11:05 Gazali Çetinkaya

 
Spyro Reignited Trilogy bu kez GameStop Almanya tarafından Nintendo Switch için listelendi. Listeleme Nintendo Switch versiyonunun 16 Ağustos 2019 tarihinde çıkış yapacağını söylüyor.

Spyro Reignited Trilogy daha öncesinde de Nintendo UK resmi websitesinde Nintendo Switch için ve oyunun resmi websitesinde Nintendo Switch ve PC için kısa bir süreliğine listelenmiş ve kaldırılmıştı.

Yine Activision'ın yayıncılığını üstlendiği Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ilk başta PlayStation 4 için çıkış yapmıştı ve daha sonra Xbox One, Nintendo Switch ve PC'ye gelmişti. Spyro Reignited Trilogy şu anda PlayStation 4 ve Xbox One platformları üzerinde ulaşılabilir durumda ve henüz bir duyuru yapılmasa da çok büyük olasılıkla Nintendo Switch ve PC'ye de gelecektir.

Üçleme Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! ve Spyro: Year of the Dragon oyunlarının remastered versiyonlarını içeriyor.  

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Nintendo Switch Platformlar: Geliştirici: Nintendo Dağıtıcısı: Nintendo Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 3 Mart 2017
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Steel Division 2 Çıkış Tarihi 20 Haziran'a Ertelendi 14 Dk önce MSI 2019 Ön Eleme Kura Çekimi 23 Nisan Tarihinde Gerçekleşecek 21 Nisan OpenAI'ın Yeni Yapay Zekası, İnsanlara Karşı 500. Zaferini Elde Etti! 20 Nisan Sega Genesis / Mega Drive Mini Oyun Listesi 11-20 Duyuruldu 19 Nisan Overwatch'ın Yeni Haritası Havana Teste Açıldı 19 Nisan