Star Citizen Önümüzdeki 11 Gün Boyunca Oynaması Ücretsiz

22.05.2020 20:52 Gazali Çetinkaya

 
Geliştirici Cloud Imperium Games, çok oyunculu uzay simülatörü Star Citizen için Invictus Launch Week etkinliğini başlattı.

Bugünden itibaren 1 Haziran'a kadar herkes oyunu ücretsiz olarak oynayabilir. Oynayabilmek için buradaki adresten kayıt yaptırmanız gerekli.

Ayrıca bu süre boyunca tüm oyuncular yeni gemileri deneyebilecek. Geçtiğimiz yılki etkinlikte tüm gemiler denemeye açıkken bu yıl sadece UEE (United Empire of Earth) gemileri denenebilecek.

Star Citizen şu anda PC üzerinde versiyon 3.9 alfa aşamasında. Bir sonraki büyük güncelleme 4.0 Ağustos ayında yayınlanacak. Oyun şu ana kadar 284 milyon dolardan fazla fon toplamayı başardı.

Invictus Launch Week etkinliği teaser videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Star Citizen Platformlar: PC Geliştirici: Cloud Imperium Games Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: Simülasyon Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 8 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
DreamHack Masters 2020 Bahar Turnuvasında Grup Aşaması Tamamlandı 1 Saat önce Astralis Yeni Oyuncusu Duyurdu 2 Saat önce Riot Games, Twitch Rivals Aracılığıyla Düzenlenecek İlk Profesyonel Valorant Turnuvasını Duyurdu 3 Saat önce 2020 Sezon Ortası Kupası'nın Şampiyonu Top Esports Oldu! 6 Saat önce Haftanın Öne Çıkan Haberleri (25 Mayıs - 31 Mayıs) 11 Saat önce