Star Citizen'ın Geliştirilmesine Yardımcı Olması için Yeni Bir Stüdyo Kuruluyor

25.11.2020 09:34 Gazali Çetinkaya

 
Çok oyunculu uzay simülatörü Star Citizen'ın yapımcısı Cloud Imperium Games, oyunun gelişimine yardımcı olması için Kanadalı şirket Turbulent ile ortaklığını duyurdu.

Turbulent uzun yıllardır arka planda Star Citizen'ın gelişimine dahildi ve Cloud Imperium Games geçtiğimiz yıl şirketten azınlık hissesi satın almıştı. Montreal'de açacakları yeni stüdyo tamamen Star Citizen'a odaklanacak ve oyun için yeni özellikler, yeni bölgeler ve yıldız sistemleri geliştirecekler.
 
Kurucu ortak ve baş teknoloji yöneticisi Benoit Beausejour konuyla ilgili olarak "Turbulent'te Star Citizen geliştirme ekibi kurulduğunu resmi olarak açıklamaktan son derece gurur duyuyorum. Montreal inanılmaz bir geliştirici havuzuna sahip bir şehir ve zengin bir video oyunu geçmişi var. Cloud Imperium Games ailesiyle birlikte çalışarak bu eşi benzeri görülmemiş sürekli evrene yeni dünyalar oluşturması için en iyi yetenekleri ekibi eklemekten çok mutluyuz." dedi.
 
Cloud Imperium Games baş geliştirme yöneticisi Erin Roberts ise Turbulent'in şimdiye kadar sunduğu çalışmaların ve çabaların oyunun başarısının tamamlayıcı bir parçası olduğunu belirtti.
 
Star Citizen şu anda alfa aşamasında ve oynanabilir durumda. Ne zaman çıkış yapacağı hâlâ belli değil. Şimdiye kadar 324 milyon dolardan fazla fon topladı.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Star Citizen Platformlar: PC Geliştirici: Cloud Imperium Games Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: Simülasyon Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 6 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan