Star Ocean: First Departure R PS4 ve Switch için Duyuruldu

26.05.2019 23:17 Gazali Çetinkaya

 
Square Enix, Star Ocean: First Departure R'ı PlayStation 4 ve Nintendo Switch için duyurdu. Çıkış tarihi ve fiyatı açıklanmadı fakat dünya genelinde çıkış yapacağı doğrulandı.
 
Star Ocean serisi 1996'da doğdu ve 2007'de ilk oyunun remake'i Star Ocean: First Departure PSP için çıkış yaptı. Star Ocean: First Departure R da 2007'de PSP'ye çıkan remake'in ek özellikler ile birlikte sunulacak yüksek çözünürlüklü bir remaster versiyonu olacak. Yani remake'in remaster'ı.
 
Star Ocean: First Departure, bir hastalığın tedavisini bulmaya çalışan üç arkadaşın başka bir galaktik güce karşı savaş içinde olan bir uzay federasyonu ile iletişime geçmesi ile başlıyor. Aksiyon rol yapma oyunu gerçek zamanlı savaş sistemini kullanıyor.
 
Logo ve Katsumi Enami tarafından çizilen Roddick Farrence, Millie Chliette ve Dorne Murtough karakter tasarımlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Star Ocean: First Departure R Platformlar: PS4 Geliştirici: Square Enix Dağıtıcısı: Square Enix Tür: RPG Çıkış Tarihi: 5 Aralık 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Simon Pegg, The Mandalorian Dizisinde Oynamak İstediğini Açıkladı 1 Saat önce Paradise Lost Sinematik Fragman (PS5, Xbox Series X, PC) 2 Saat önce Justice League Snyder Cut'ta Ana Ekip Yeniden Çekim İçin Dönmeyecek 2 Saat önce Ghost of Tsushima Birden Fazla Zorluk Seviyesi İçerecek 2 Saat önce Yeni Looney Tunes Bölümlerinden 12 Dakikalık Ücretsiz Bir Bölüm Yayınlandı 2 Saat önce