Star Ocean: First Departure R PS4 ve Switch için Duyuruldu

26.05.2019 23:17 Gazali Çetinkaya

 
Square Enix, Star Ocean: First Departure R'ı PlayStation 4 ve Nintendo Switch için duyurdu. Çıkış tarihi ve fiyatı açıklanmadı fakat dünya genelinde çıkış yapacağı doğrulandı.
 
Star Ocean serisi 1996'da doğdu ve 2007'de ilk oyunun remake'i Star Ocean: First Departure PSP için çıkış yaptı. Star Ocean: First Departure R da 2007'de PSP'ye çıkan remake'in ek özellikler ile birlikte sunulacak yüksek çözünürlüklü bir remaster versiyonu olacak. Yani remake'in remaster'ı.
 
Star Ocean: First Departure, bir hastalığın tedavisini bulmaya çalışan üç arkadaşın başka bir galaktik güce karşı savaş içinde olan bir uzay federasyonu ile iletişime geçmesi ile başlıyor. Aksiyon rol yapma oyunu gerçek zamanlı savaş sistemini kullanıyor.
 
Logo ve Katsumi Enami tarafından çizilen Roddick Farrence, Millie Chliette ve Dorne Murtough karakter tasarımlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Star Ocean: First Departure R Platformlar: PS4 Geliştirici: Square Enix Dağıtıcısı: Square Enix Tür: RPG Çıkış Tarihi: 5 Aralık 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
LCS 2020 Yaz Mevsimi'nin 5. Haftası Tamamlandı 6 Saat önce Civilization VI: Ethiopia İndirilebilir İçeriği 23 Temmuz'da Çıkacak 13 Temmuz LEGO NES Seti Geliyor 13 Temmuz Çizgi Roman Önerisi: Silver Surfer - Ağıt 13 Temmuz Zula Rekabet Turnuvası’nın 6. Sezonu Başlıyor! 13 Temmuz