Star Wars Republic Commando PS4 ve Switch için Çıktı

06.04.2021 19:14 Gazali Çetinkaya

 
İlk olarak 2005 yılında piyasaya sunulan taktiksel FPS oyunu Star Wars Republic Commando bugün itibarıyla modernize edilmiş kontroller ve Platinum kupa ile birlikte PlayStation 4 ve Switch'e geldi.

PlayStation Store'da 109,00 TL ve Nintendo eShop'ta $14.99.
 
Oyun Xbox One ve PC üzerinde de mevcut. Microsoft Store'da 30,00 TL ve Steam'de 18,50 TL.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Delta Timi olarak da bilinen Boss, Fixer, Scorch ve Sev geri dönüyor! Efsanevi seferi yeniden yaşa. 
 
Klon Savaşlarına Hoş Geldin: Kaos, tüm galakside hüküm sürüyor. Cumhuriyet Komandolarının elit bir timinin lideri olarak görevin; düşmanların arasına sızmak, onlara hükmetmek ve nihayetinde onları yok etmek.

Amansız Düşmanlarla Savaş: Trandoshalı vahşi paralı askerlerden Geonosis'in uçan, böcek savaşçılarına kadar son derece zeki ve ölümcül çeşitli düşmanlarla savaş.

Timini İyi Kullan: Timin emirlerini uygulayarak karmaşık komutları yerine getirir ve stratejik manevralar gerçekleştirir. Lider sensin. Onlarsa senin silahın. 

 
Çıkış fragmanı:

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Star Wars Republic Commando Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Aspyr Media Dağıtıcısı: Aspyr Media Tür: FPS Çıkış Tarihi: 6 Nisan 2021
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan