Star Wars: The Mandalorian Dizisinin Posteri Paylaşıldı

24.08.2019 01:17 Özgür Eroğlu

 
Bildiğiniz gibi Disney +'ın duyurulmasıyla birlikte, Disney + için özel yapım olacak Star Wars içerikleri duyurulmuştu. Bu özel Star Wars yapımlarının ilki olacak olan Star Wars: The Mandalorian dizisinin posteri D23 Expo etkinliğinde paylaşıldı.
 
Disney'in düzenlediği D23 Expo etkinliğinde Star Wars hayranları için oldukça fazla materyal paylaşıldı. Star Wars: Rise of The Skywalker filminden yeni bir fragman ve Star Wars: The Mandalorian dizisi için teaser paylaşıldı ancak şu an için internette ulaşılamıyor. Ancak Star Wars: The Mandalorian dizisinin posteri paylaşıldı ve şu an resmi olarak ulaşabildiğimiz tek materyal bu poster.
 
Poster oldukça güzel duruyor ve dizi için bizleri umutlandırdı. Bahsi geçen posteri aşağıda bulabilirsiniz. Star Wars: The Mandalorian dizisi, Disney + platformunda 12 Kasım'da ulaşılabilir olacak.
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 4 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Borderlands 3'ün Bloody Harvest Etkinliğinden Detaylar ve Görseller Paylaşıldı 7 Saat önce Fornite x Batman İş Birliği Onaylandı 20 Eylül Oyuncular FIFA 20'de "Avengers FC" Kurmaya Çalışıyorlar 20 Eylül Afterparty 29 Ekim'de PS4, Xbox One, Switch ve PC için Çıkacak 20 Eylül Bir Hatadan Dolayı GTA 5'in Tek Kişilik Modu Online Olmadan Oynanmıyor 20 Eylül