Star Wars: The Mandalorian Dizisinin Posteri Paylaşıldı

24.08.2019 01:17 Özgür Eroğlu

 
Bildiğiniz gibi Disney +'ın duyurulmasıyla birlikte, Disney + için özel yapım olacak Star Wars içerikleri duyurulmuştu. Bu özel Star Wars yapımlarının ilki olacak olan Star Wars: The Mandalorian dizisinin posteri D23 Expo etkinliğinde paylaşıldı.
 
Disney'in düzenlediği D23 Expo etkinliğinde Star Wars hayranları için oldukça fazla materyal paylaşıldı. Star Wars: Rise of The Skywalker filminden yeni bir fragman ve Star Wars: The Mandalorian dizisi için teaser paylaşıldı ancak şu an için internette ulaşılamıyor. Ancak Star Wars: The Mandalorian dizisinin posteri paylaşıldı ve şu an resmi olarak ulaşabildiğimiz tek materyal bu poster.
 
Poster oldukça güzel duruyor ve dizi için bizleri umutlandırdı. Bahsi geçen posteri aşağıda bulabilirsiniz. Star Wars: The Mandalorian dizisi, Disney + platformunda 12 Kasım'da ulaşılabilir olacak.
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 4 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
VFŞL 2020 Kış Mevsimi 4. Hafta Karşılaşmaları Oynandı 1 Saat önce Ritmik Shooter Oyunu Klang 2 Duyuruldu 2 Saat önce Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (25 - 28 Şubat) 23 Şubat Obsidian Üç Proje Üzerinde Çalışıyor: Grounded, The Outer Worlds ve Başka Bir AAA RPG 23 Şubat Resident Evil 3 Remake'ten Yeni Ekran Görüntüleri 23 Şubat