Steam'in Kütüphanesi Değişiyor

04.09.2019 22:04 Özgür Eroğlu

 
Steam, kullanıcılarına oyunlarını düzenlemeleri için daha fazla yol sunan yeni bir Steam Kütüphanesi düzeniyle, geliştiricilerin oyuncu kitleleriyle iletişim kurmalarına yardımcı olan yeni bir Steam Etkinlikleri aracı ve Steam Laboratuarlarındaki ekipten birkaç yeni deneme ile Eylül ayında küçük bir revizyona giriyor. Valve, hem Steamworks hem de Steam Labs için gelecek planlarının yanı sıra güncellemeyi tartıştığı PAX West’te, özel bir brifing düzenledi. Her üç program için güncellemeler bu ay boyunca başlayacak.
 
Yeni Steam Kütüphanesi'nin açık beta sürümü 17 Eylül’de yayınlanacak ve duyurular için yeni bir merkezi araç olan Steam Events, 4 Eylül’de piyasaya sürülecek. Steam Labs'ta yapılacak deneyler 5 Eylül’de başlayacak. Tüm oyuncular betaya girebilecekler.
 
Peki yeni Steam Kütüphanesinde neler olacak?
 
Yeni Steam Kütüphanesi, oyuncuların kütüphanelerinde oyun güncellemeleri ve etkinlikleri ile ilgili güncel bilgilere sahip olmalarına yardımcı olacak ve kullanıcılara oyunlarını düzenli tutmak için geliştirilmiş araçlar sunacak. Güncellemenin en büyük kısmı, oyun güncellemelerine ve etkinliklerine, en son oynadığınız oyunlara, arkadaşlarınızın oynadığı oyunlara ve yeni bir görsel düzen tarafından toplanan kendi koleksiyonlarınıza hızlı erişim içeren yeni açılış sayfasına sahip olacak olması.
 

İlgili İçerik Yorumlar 7 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Star Wars Jedi: Fallen Order'ın Yeni Videosu BD-1'ın Nasıl Yaratıldığını Açıklıyor 13 Dk önce Death Stranding'in Resmi Çalma Listesi Yayınlandı 31 Dk önce MediEvil Remake İnceleme Puanları 1 Saat önce Fallout 76 için Paralı Üyelik Sistemi Duyuruldu 2 Saat önce Two Point Hospital Konsol Versiyonları 2020'nin İlk Yarısına Ertelendi 2 Saat önce