Steam'in Yeni Özelliği Playtest Uygulanmaya Başlandı

28.07.2020 00:41 Gazali Çetinkaya

 
Valve, uzun süredir üzerinde çalıştığı Steam'in yeni özelliği Playtest'i en sonunda uygulamaya koydu.
 
Playtest özelliği alfa ve beta testlerine başvurma ve katılma sürecini kolaylaştıracak.
 
Genelde bir oyunun alfa veya beta testine katılmak için oyunun resmi websitesi üzerinden mail ve yaş gibi bilgilerin istendiği bir form doldurmak ve ardından başvuru kabul edildiği takdirde gönderilen kodu aktif etmek gerekiyor. Bazen kodlarda sıkıntı çıktığı da oluyor.
 
Bu özellikle birlikte oyunun Steam sayfasından tek tuşla erişim talebinde bulunarak başvuru yapabileceksiniz ve kabul edilirseniz mail ile bilgilendirilecek ve belirtilen tarihler arasında oyunu kütüphaneden indirip oynayabileceksiniz.

Şimdilik sadece oynaması ücretsiz kart oyunu Total War: Elysium'da var gibi görünüyor. İleride daha fazla oyunda görmeyi bekleyebiliriz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Steam Platformlar: PC Geliştirici: Steam Dağıtıcısı: Steam Tür: Platform Çıkış Tarihi: 12 Eylül 2003
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Marvel's Avengers PlayStation Oyuncularını Daha da Fazla Özel İçerik Bekliyor 2 Dk önce PS5 Aksesuarlarına Bir de 360 Derece Göz Atın 1 Saat önce Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020'de Playoff Eşleşmeleri Belirlendi! 1 Saat önce Take-Two Mevcut Nesilden Başka Oyunlarını da Yeni Nesil Konsollara Getirmeyi Planlıyor 1 Saat önce Red Dead Online Güncellemesi Yeni Efsanevi Timsahlar ve Daha Fazlasını Getiriyor 04 Ağustos