Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin'in Yeni DLC'si Yakında Geliyor

09.09.2022 15:24 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Square Enix ve geliştirici Team NINJA, Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin'in indirilebilir içeriği (ek paket - dlc) “Wanderer of the Rift”in 26 Ekim'de yayınlayacağını duyurdu. Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin Season Pass'i satın alan kullanıcılar, "Wanderer of the Rift"in yanı sıra daha önce yayınlanan "Trials of the Dragon King" ve yaklaşan "Different Future" görevlerini ücretsiz olarak edinebilecek.
 
Wanderer of the Rift, Labyrinth of Dimensions'da savaşa ve mücadeleye devam edeceksiniz. "Wanderer of the Rift" yeni bir görevi, Blue Mage ve bir Çağrı Taşı kullanarak savaşabileceğiniz ve savaşa çağırabileceğiniz özel canavarları sunacak. 
 
Yeni yeteneklerin kilidini açan yeni ekipmanlara ek olarak oyuncuya daha çeşitli ve zorlu bir deneyim sunmak için "Kaotik Canavarlar" adlı yeni bir düşman sınıfı eklenecek. 
 
Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için mevcut. 
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
STRANGER OF PARADISE FINAL FANTASY ORIGIN Platformlar: PC Geliştirici: Square Enix Dağıtıcısı: Square Enix Tür: Action Çıkış Tarihi: 18 Mart 2022
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Uzay Temalı Simülasyon Oyunu Everspace 2 Tam Sürüme Kavuşuyor 1 Saat önce Resident Evil 4 Remake için Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı 4 Saat önce Birinci Şahıs Bulmaca Oyunu Seven Doors Bu Ay Konsollara Geliyor 5 Saat önce Ori and the Blind Forest Benzeri Oyun Death or Treat Konsollara ve PC'ye Geliyor 6 Saat önce Tekken 8 için Nina Williams Karakter Tanıtım Fragmanı Yayınlandı 7 Saat önce