Street Fighter V: Champion Edition DLC Karakteri Rose 19 Nisan'da Dövüşe Katılıyor

07.04.2021 11:02 Gazali Çetinkaya

Capcom, dün gece düzenlediği canlı yayında, Street Fighter V: Champion Edition'ın beşinci sezonuyla birlikte gelecek yeni içerikleri detaylandırıldı.
 
Dan Hibiki'den sonra beşinci sezonun ikinci indirilebilir içerik karakteri Rose 19 Nisan'da dövüşe katılıyor.
 
Rose, oynanışına derinlik katacak yeni hareketlere sahip. V-Skill I "Soul Fortune" ile tarot kartları aracılığıyla kendine avantaj veya rakibine dezavantaj sağlayabilecek. Her bir kartın farklı bir rengi ve efekti var. Hasarı artırmak ve rakibin verdiği hasarı azaltmak gibi. V-Trigger I "Soul Dimension" ise Rose'un ışınlanmasına olanak sağlayacak yepyeni bir iki barlı V-Trigger.
 
 
 
 
Rose'un Street Fighter IV'ten "Soul Satellite" ve Street Fighter Alpha serisinden "Soul Illusion" yetenekleri de geri dönüyor. Soul Satellite, Rose'un orb çağırmasına ve Soul Illusion, kendi hareketlerini gerçekleştiren bir ayna görüntü oluşturarak yeni kombolar yapmasına izin veriyor.
 
 
 
19 Nisan'da ayrıca Vega, Seth ve Juri için yeni kostümler geliyor.

Season V Premium Pass'e dahil olacak veya her biri $3.99 fiyattan ayrı olarak da satın alınabilecek.
 
 
Capcom, beşinci sezonun sonraki indirilebilir içerik karakterleri Oro ile Akira Kazama için de yeni videolar yayınladı. İkisi de bu yaz çıkış yapacak. Henüz açıklanmamış bir karakter daha planlanıyor.
 
 
 
 
 
Street Fighter V: Champion Edition ilkbahar güncellemesi canlı yayını tekrarını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Street Fighter V Platformlar: PC PS4 Geliştirici: Capcom Dağıtıcısı: Capcom Tür: Dövüş Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan