Street Fighter V: Champion Edition'ın Çıkış Fragmanı Paylaşıldı

14.02.2020 06:31 Özgür Eroğlu

 
Yayıncı Capcom, Street Fighter V: Champion Edition'ın çıkış fragmanını paylaştı. Paket bugün yayınlanacak. 
 
PlayStation Mağazası'nda fiyat 114,00 TL, Steam'de ise 74,99 TL. Bahsi geçen çıkış fragmanını ve tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.
 
 
 
Tanıtım Yazısı:
 
2016'da çıktığından beri Street Fighter V için çok çeşitli yeni karakterler, kostümler, sahneler ve diğer ek içerikler yayınlandı. Street Fighter V - Champion Edition Yükseltme Kitiyle artık tüm koleksiyona sahip olabilirsin!

Bu yükseltme kitini alarak Street Fighter V için yayınlanan 2000'den fazla ek içeriğin tamamına ve iki yeni karakter ve ilgili ek içeriklere/kostümlere yayınlandıkları anda erişim kazan. 4. sezona kadar şu anda mevcut olan fazladan 24 karakterin (aşağıya bakabilirsin) tamamı bu sette yer alıyor, bu da 16 karakteri içeren orijinal listeyle birlikte toplam karakter sayısını 40 gibi inanılmaz bir rakama çıkarıyor! Bu set, SFV eğlenceni maksimuma çıkarıyor!

Dijital ön sipariş bonus öğeleri:
- Street Fighter V: Champion Edition special colour (14.02.2020'den itibaren mevcut olacak)
- Street Fighter V: Champion Edition Özel Duvar Kağıdı 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Street Fighter V Platformlar: PC PS4 Geliştirici: Capcom Dağıtıcısı: Capcom Tür: Dövüş Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PUBG Mobile Global Şampiyonası'nda 2. Hafta 2. Gün Karşılaşmaları Oynandı! 1 Saat önce Beşiktaş Esports, Valorant Takımını Duyurdu 1 Saat önce SYNTHETIK: Ultimate Switch, Xbox One ve PS4'e Geliyor 1 Saat önce Just Cause Serisinin Yaratıcısı Yeni Bir Oyun Geliştirme Stüdyosu Kuruyor 2 Saat önce Bandai Namco ve Aardman Animations Yeni Bir Ortaklığa Gitti 2 Saat önce