Street Fighter V: Champion Edition'ın Çıkış Fragmanı Paylaşıldı

14.02.2020 06:31 Özgür Eroğlu

 
Yayıncı Capcom, Street Fighter V: Champion Edition'ın çıkış fragmanını paylaştı. Paket bugün yayınlanacak. 
 
PlayStation Mağazası'nda fiyat 114,00 TL, Steam'de ise 74,99 TL. Bahsi geçen çıkış fragmanını ve tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.
 
 
 
Tanıtım Yazısı:
 
2016'da çıktığından beri Street Fighter V için çok çeşitli yeni karakterler, kostümler, sahneler ve diğer ek içerikler yayınlandı. Street Fighter V - Champion Edition Yükseltme Kitiyle artık tüm koleksiyona sahip olabilirsin!

Bu yükseltme kitini alarak Street Fighter V için yayınlanan 2000'den fazla ek içeriğin tamamına ve iki yeni karakter ve ilgili ek içeriklere/kostümlere yayınlandıkları anda erişim kazan. 4. sezona kadar şu anda mevcut olan fazladan 24 karakterin (aşağıya bakabilirsin) tamamı bu sette yer alıyor, bu da 16 karakteri içeren orijinal listeyle birlikte toplam karakter sayısını 40 gibi inanılmaz bir rakama çıkarıyor! Bu set, SFV eğlenceni maksimuma çıkarıyor!

Dijital ön sipariş bonus öğeleri:
- Street Fighter V: Champion Edition special colour (14.02.2020'den itibaren mevcut olacak)
- Street Fighter V: Champion Edition Özel Duvar Kağıdı 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Street Fighter V Platformlar: PC PS4 Geliştirici: Capcom Dağıtıcısı: Capcom Tür: Dövüş Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Red Dead Online ve Fallout 4, Dreams'de Tekrar Yaratıldı 7 Dk önce Assassin's Creed Syndicate Bu Hafta Epic Games Store'da Ücretsiz Olacak 1 Saat önce GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition Duyuruldu, Satılık Değil 1 Saat önce Wolcen: Lords of Mayhem, Steam'de En Çok Eş Zamanlı Oyuncuya Sahip 7. Oyun Oldu 1 Saat önce Warface Bugün Switch için Çıkıyor 1 Saat önce