Street Power Football PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu

22.05.2020 16:38 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Maximum Games ve geliştiriciler SFL Interactive ile Gamujan, arcade sokak futbolu oyunu Street Power Football'u PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için duyurdu.

Bu yaz çıkacak.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Bu arcade sokak futbolu deneyiminde salaş tarz ve yüksek enerjili aksiyon bir araya geliyor. Sokak Kralı olmak için statünü yükseltirken, muhteşem modlar ve oyun alanlarında futbol efsaneleriyle veya arkadaşlarınla karşılaş, hileleri serbest bırak ve süper güçleri ez.
 
Sokak Kralı Ol: Sokak efsanesi Sean Garnier koçluğunda karakterinle sokakları nasıl yöneteceğini öğren.
Takımı Bir Araya Topla: Arkadaşlarını topla ve 4 yerel oyuncuya kadar ya da çevrimiçi parti oyunuyla sokak stilini serbest bırak!
Altı Benzersiz Oyun Modu: Dansımsı Freestyle, 3v3 Sokak Futbolu, Trick Shot, Panna Cage savaşları ve fazlası!
Stilli Oyna: Takımını sokak modası, özel emojiler ve dövmelerle özelleştir!
Otantik Sokak Stili Kültürü: Black Eyed Peas, DJ Snake ve Snap gibi sanatçıların coşkulu parçalarıyla Sean Garnier, Liv Cook, Melody Donchet vb. efsanelerle yan yana oyna. 

 
Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Street Power Football Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: SFL Interactive, Gamujan Dağıtıcısı: Maximum Games Tür: Spor Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
DreamHack Masters 2020 Bahar Turnuvasında Grup Aşaması Tamamlandı 1 Saat önce Astralis Yeni Oyuncusu Duyurdu 2 Saat önce Riot Games, Twitch Rivals Aracılığıyla Düzenlenecek İlk Profesyonel Valorant Turnuvasını Duyurdu 3 Saat önce 2020 Sezon Ortası Kupası'nın Şampiyonu Top Esports Oldu! 6 Saat önce Haftanın Öne Çıkan Haberleri (25 Mayıs - 31 Mayıs) 11 Saat önce