Suicide Squad: Kill the Justice League Çıktı: İlk Yorumlar "Çok Olumlu"

03.02.2024 17:47 Mehmet Tandoğan

 
 
Batman Arkham serisinin Rocksteady Studios tarafından geliştirilen Suicide Squad: Kill the Justice League bildiğiniz üzere dün itibarıyla çıkışını gerçekleştirdi. Yayınlanan fragmanları ile beraber bir hayli eleştiri yağmuruna tutulan oyunun Steam platformundaki ilk incelemeleri oldukça olumlu durumda.
 
70 dolarlık fiyat etiketiyle beraber çıkış yaptı 
 
 
 
Oyuncular genel anlamda oyunu beğeniyor ve içeriğinde yer alan hikayenin ve diğer oynanış unsurlarının oldukça eğlenceli olduğunu aktarıyor. Ancak oyunun fiyatı ne yazık ki oyuncuları üzüyor. Oyunun Steam platformdaki fiyatı 70 dolarlık bir etiketle beraber karşımıza çıkıyor. Bu da yaklaşık olarak 2.136 Türk Lirası'na tekabül ediyor.
 
Diğer taraftan oyunun hikayesi hem de oynanış içerikleri beğenilirken elbette beğenilmeyen bir HUD ekranı da bulunuyor. Oyuncular bu ekranı bir hayli kalabalık buluyor ve daha sade olmasını istiyor. Ek olarak oyunun şu anda optimizasyon sıkıntısının olduğundan da bahsetmek gerekiyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Suicide Squad: Kill the Justice League Platformlar: PC Geliştirici: Rocksteady Studios Dağıtıcısı: Warner Bros. Interactive Entertainment Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 12 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
MultiVersus Evrenine Jason Voorhees ve Agent Smith Katılıyor 1 Saat önce Baldur’s Gate 3 Geliştiricisi Larian Studios Yeni Stüdyo Kurdu 1 Saat önce Kingdom Hearts Serisi Steam'e Geliyor 2 Saat önce The Sims Benzeri Life by You Sürümü Süresiz Olarak Ertelendi 20 Mayıs IGG Dünyanın İlk Uluslararası Çevrimdışı SLG Turnuvası’nı Düzenledi! 20 Mayıs
Forumdan Konular
DH'den Haberler