Supergiant Games Hack-and-Slash Dungeon Crawler Oyunu Hades'i PC için Duyurdu

07.12.2018 05:51 Gazali Çetinkaya

 
Bastion ve Transistor geliştiricisi Supergiant Games, hack-and-slash dungeon crawler türündeki Hades'i PC için duyurdu. Şu anda Epic Games Store'da erken erişim olarak ulaşılabilir durumda.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Cehennemde Savaş
 
Önüne gelen herkesi kılıçtan geçirerek Ölüler Diyarı'ndan çıkmaya çalıştığın bu roguelike, zindan keşfetme oyununda ölüm tanrısını alt et. Bastion ve Transistor'ın yapımcıları tarafından geliştirildi.

Erken Erişimde Oyna: Bu, hâlâ geliştirilmekte olan canlı bir oyun! Düzenli olarak gelen güncellemelerle oyuna yeni özelliklerin, etkinliklerin, karakterlerin, yerlerin, güçlerin ve daha fazlasının eklenmesi seni şaşırtmasın.
 
Supergiant Games tarafından oluşturuldu. 

 
Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Hades Platformlar: PC Geliştirici: Supergiant Games Dağıtıcısı: Supergiant Games Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: 7 Aralık 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
VF Şampiyonluk Ligi 2019 Yaz Mevsimi 2. Haftası Tamamlandı 6 Dk önce Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (18 - 21 Haziran) 1 Saat önce Jump Force DLC Karakteri Bakugo Ekran Görüntüleri 1 Saat önce Xbox One Geriye Uyumluluk Sistemine Son Oyunlar Eklendi 1 Saat önce The Last of Us Part II Şubat 2020'de Çıkacak Gibi Görünüyor 2 Saat önce