Superliminal Temmuz'da PS4, Xbox One ve Switch'e Geliyor

25.06.2020 19:18 Gazali Çetinkaya

 
Geliştirici Pillow Castle Games, birinci şahıs bulmaca oyunu Superliminal PlayStation 4, Xbox One ve Switch versiyonlarının 7 Temmuz'da çıkış yapacağını duyurdu.

Oyun ilk olarak Kasım 2019'da Epic Games Store üzerinden PC için çıkmıştı. PC versiyonu Kasım'da Steam'e gelecek.

Oyun hakkında:


Sabaha karşı 3'te uykuya dalarken gözlerini Dr. Pierce'ın rüya terapisi programının kalitesiz reklamına kapatıyorsun. Daha önce tanıdık olmadığın bir ortamda uyanıyorsun, sadece bir rüyada hapsolduğunu algılamak için, algının gerçek olduğu bir rüyada. Superliminal'e hoş geldin.

Superliminal, bakış açısı ve optik algı yanılsamalarından ilham alan birinci şahıs bir bulmaca oyunudur. Oyuncular, imkânsız bulmacaları alışılagelmişin dışında düşünerek ve beklenmedik şeyleri beklemeyi öğrenerek ele alıyor.

Bu oyun; mükemmelce baskılanmış bir dünya, merak uyandırıcı bir sözlü anlatım ve gerçekten garip şeyler içeriyor.


Fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Superliminal Platformlar: PC PS4 Geliştirici: Albert Shih Dağıtıcısı: Pillow Castle Games Tür: Adventure Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Haftanın Öne Çıkan Haberleri (14 Eylül - 20 Eylül) 5 Saat önce The Invincible Türkçe Dil Desteğine Sahip Olacak 13 Saat önce Microsoft, Xbox Series'i Erken Ön Siparişe Açan Perakendecileri Cezalandıracak 19 Eylül Sony, PS5 Ön Sipariş Kaosu için Özür Diledi 19 Eylül GeT_RiGhT ve Xizt Yedeğe Alındı 19 Eylül