Switch Oyunu Radiant Tale 2023'te Batıya Geliyor

04.07.2022 17:58 Mehmet Tandoğan

 
 
Aksys Games, 2023 yılında Switch için görsel roman niteliğindeki Radiant Tale oyununu batıda yayınlayacağını duyurdu. Radiant Tale, ilk olarak 26 Mayıs'ta Japonya'da Switch için çıkış yaptı.
 
Oyunun açıklamasında şunlar yazıyor: 
 
Tifalia bir gün hareketli bir hayatın özlemini çekerken kendilerine CIRCUS adı verilen sıra dışı bir grubun hanına gidiyor. Handa yeni bir gösteri bulunuyor. Gösterideki oyuncular arasında ise eğlendirmeyi seven çılgın bir ejderha, komik olmayan dikenli bir palyaço, su büyüsü kullanmak istemeyen bir su yaratığı, eğlendirmeyi bilmeyen bir akrobat, herhangi bir motivasyona sahip olmayan lider ve gruba yeni dahil olan amatör bir yapımcı. Bu gösteri sizce başarılı olabilir mi? 
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Embark Studios'un Geliştirdiği ARC Raiders Oyunu 2023'e Ertelendi 30 Dk önce Splatoon 3 Canlı Yayın Etkinliği 10 Ağustos'ta Yapılacak 1 Saat önce Ghost Recon Wildlands Bu Ay PlayStation Plus Kütüphanesine Katılabilir 5 Saat önce Street Fighter 6'ya Kimberly ve Juri Karakterleri Dahil Olacak 5 Saat önce Guilty Gear: Strive DLC Karakteri Bridget 28 Ocak'ta Çıkış Yapacak 6 Saat önce