Switch Oyunu Taiko no Tatsujin: Rhythm Festival, 23 Eylül'de Geliyor

23.06.2022 11:36 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Bandai Namco, Taiko no Tatsujin: Rhythm Festival'in Switch için 22 Eylül'de Japonya'da ve 23 Eylül'de dünya çapında çıkış yapacağını duyurdu. Oyunun çıkışı sırasında, ücretli abonelik sistemi Taiko Music Pass aracılığıyla 500'den fazla şarkıdan oluşan bir katalog sunulacak.
 
Taiko no Tatsujin: Rhythm Festival'inde oyuncular, klasikten popüler şarkılara kadar 76'dan fazla içeriğe sahip bir kütüphaneyi deneyimleyebilecek. Ayrıca keyifli dakikalar geçirmek için çeşitli seviyeleri tamamlayabilecek.
 
Taiko no Tatsujin: Rhythm Festival iki yeni oyun modunu içerecek. DON-chan Band Modunda oyuncular dört kişilik canlı bir konsere katılabilecek ve birlikte eğlenebilecek. Great Drum Toy War Modunda ise oyuncular en iyi davul ustasının kim olduğuna karar vermek için birbirleriyle yüzleşecek. 
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Monster Hunter Rise Satışları 10 Milyonu Aştı 1 Saat önce Kart Oyunu Inscryption Avustralya'da PS4 için Derecelendirildi 1 Saat önce League of Legends 2022 Yaz Mevsimi’nde 4. Hafta Karşılaşmaları Tamamlandı! 04 Temmuz Witch on the Holy Night PS4 ve Switch için 8 Aralık'ta Batıya Geliyor 04 Temmuz Mario + Rabbids Sparks of Hope'un Dosya Boyutu Belli Oldu 04 Temmuz