Syberia I ve II Steam'de Kısa Süreliğine Ücretsiz

28.09.2021 10:16 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı ve geliştirici Microids'in Syberia I ve II oyunları Steam'de kısa süreliğine ücretsiz oldu. Oyunları ücretsiz ve kalıcı olarak kütüphanenize eklemeniz için ''Hesaba ekle'' butonuna basmanız yeterli olacak. İki oyun da 29 Eylül TSİ 20.00'a kadar ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor.
 
Syberia I
 
Benoit Sokal'ın yazıp sanat yönetmenliğini yaptığı ve 2002 yılında Fransız Microids tarafından geliştirilen macera-bulmaca çözme oyunu. Çok düşük sistem gereksinimleri ile hemen her bilgisayarda oynanabilen, bilhassa grafikleriyle kendine hayran bırakan bir atmosfere, mükemmel bir kurgu ve dramatik bir hikâyeye sahip olan oyuna, 2004 yılında bir devam oyunu çıkartılmıştır.
 
Syberia II
 
Benoit Sokal'ın yazıp sanat yönetmenliğini yaptığı ve 2004 yılında Fransız Microids tarafından geliştirilen macera-bulmaca oyunu. Syberia 1'in kaldığı yerden devam eden macera Kate Walker ve Hans Voralberg'in Syberia adlı varolmayan bir adayı aramalarıyla devam ediyor. 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/sale/2021MicroidsSale 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Syberia Platformlar: PC Geliştirici: Microids Dağıtıcısı: Microids Tür: bulmaca macera Çıkış Tarihi: 29 Mart 2004
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
EA, Seattle'da Yeni Stüdyo Açıyor 19 Ekim Sherlock Holmes: Chapter One için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı 19 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Sonunda Gelecek Oyunlar 19 Ekim 150.000 Dolar Ödül Havuzlu PUBG MOBILE Pro League Türkiye 2. Sezon Heyecanı Sürüyor 19 Ekim Babylon’s Fall Kapalı Beta Özel Yayını 23 Ekim'de Yapılacak 19 Ekim