Take-Two CEO'su Yeni Nesil Konsollarının Grafiklerinin Fotorealistik Olabileceğini Söyledi

14.08.2019 12:50 Özgür Eroğlu

 
Bu sene E3'te Xbox Scarlett'in duyurulmasıyla birlikte yeni konsolların devri yavaş yavaş yaklaşmaya başladı. Sony, henüz bir "yeni nesil" konsol tanıtmadı ama Xbox markası, Xbox Project Scarlett'i 2020'nin son aylarında çıkartacaksa, Sony'nin de yeni nesil konsoluyla ilgili bir planı mutlaka vardır. PlayStation 5'in ve Xbox Project Scarlett'in donanımıyla ilgili sürekli bir dedikodu çıkıyor. Dedikodular etrafta dönmeye devam ederken Take-Two CEO'su Strauss Zelnick, yeni nesil konsolların grafikleriyle ilgili konuştu.
 
“Yeni nesil konsollar yakın bir zamanda geliyor ve bu durum, daha önce gerçekleştiremediğimiz yaratıcı fikirleri gerçekleştirebilmemizi sağlayacak, bu heyecan verici. Ama daha önce de söylediğim gibi, bilgisayarda yaratılan ile gerçek olanın arasındaki farkı, fark edemeyeceğimiz bir noktaya gelmek üzereyiz." ifadelerini kullandı. 
 
Yeni nesil konsollar hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Sizce gerçekten grafikler ayırt edemeyecek kadar iyi olabilir mi?

İlgili İçerik Yorumlar 20 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Beşiktaş Esports'ta Maaş Krizi 2 Saat önce StarLadder Major 2019 Ana Eleme Etabı 1. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı! 5 Saat önce Star Wars: The Mandalorian Dizisinin Posteri Paylaşıldı 14 Saat önce Bir Başka Game of Thrones Oyuncusu Marvel Sinematik Evreni'ne Katılıyor 15 Saat önce Metro 2033 Filmi için Çalışmalara Yeniden Başlandı 15 Saat önce