Take-Two CEO'su Yeni Nesil Konsollarının Grafiklerinin Fotorealistik Olabileceğini Söyledi

14.08.2019 12:50 Özgür Eroğlu

 
Bu sene E3'te Xbox Scarlett'in duyurulmasıyla birlikte yeni konsolların devri yavaş yavaş yaklaşmaya başladı. Sony, henüz bir "yeni nesil" konsol tanıtmadı ama Xbox markası, Xbox Project Scarlett'i 2020'nin son aylarında çıkartacaksa, Sony'nin de yeni nesil konsoluyla ilgili bir planı mutlaka vardır. PlayStation 5'in ve Xbox Project Scarlett'in donanımıyla ilgili sürekli bir dedikodu çıkıyor. Dedikodular etrafta dönmeye devam ederken Take-Two CEO'su Strauss Zelnick, yeni nesil konsolların grafikleriyle ilgili konuştu.
 
“Yeni nesil konsollar yakın bir zamanda geliyor ve bu durum, daha önce gerçekleştiremediğimiz yaratıcı fikirleri gerçekleştirebilmemizi sağlayacak, bu heyecan verici. Ama daha önce de söylediğim gibi, bilgisayarda yaratılan ile gerçek olanın arasındaki farkı, fark edemeyeceğimiz bir noktaya gelmek üzereyiz." ifadelerini kullandı. 
 
Yeni nesil konsollar hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Sizce gerçekten grafikler ayırt edemeyecek kadar iyi olabilir mi?

İlgili İçerik Yorumlar 20 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Haftanın Espor Gündemi: 29 10 Dk önce Zula Süper Lig 5. Sezon 1. Hafta Karşılaşmaları Oynandı 19 Ocak Yakuza Serisinin Müzikleri Spotify'a Eklendi 19 Ocak Ubisoft Daha Benzersiz Oyunlar Yapmak için Editöryal Ekibini Yeniliyor 19 Ocak Riot Games Türkiye, Galatasaray Espor'un Ligdeki Durumu Hakkında Açıklama Yaptı 19 Ocak