Take-Two, Hayran Yapımı GTA: San Andreas Remake Fragmanını Kaldırttı

28.07.2020 09:34 Gazali Çetinkaya

 
ArcadiaSquad adlı grup, Grand Theft Auto: San Andreas'ın remake'i Unreal Engine 4 ile yapılsa nasıl görünürdü fikrinden yola çıkarak bir fragman hazırlamıştı. Sadece fragman olarak kalacaktı, tamamen oynanabilir sürümü çıkarmak gibi bir planları yoktu.
 
Yine de Rockstar Games'in ana şirketi Take-Two Interactive'in radarına yakalandılar.
 
Fragman telif hakkı sebebiyle kaldırıldı. Bunun dışında ArcadiaSquad YouTube kanalındaki tüm bilgiler silindi, Facebook hesabı kapatıldı ve Patreon sayfası incelemeye alındı.
 
Take-Two Interactive'in IP'lerini koruma konusundaki sert tutumunu biliyoruz. Geçtiğimiz yıl hayran yapımı Red Dead Redemption PC projesini dava sonucunda kapatması ve 2015'te Grand Theft Auto V modcusunun evine özel araştırmacı göndermesi bunun örneklerinden birkaçı. 
 
Fragmanı başka bir kanalın yüklediği videodan izleyebilirsiniz. 02:23'ten itibaren başlıyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Grand Theft Auto: San Andreas Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Rockstar North Dağıtıcısı: Rockstar Games Tür: Action Çıkış Tarihi: 7 Haziran 2005
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 12 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan