Team17 E3 2018 Oyun Listesini Duyurdu

05.06.2018 18:25 Gazali Çetinkaya

 
   Team17, 12 - 14 Haziran tarihlerinde Los Angeles'ta düzenlenecek E3 2018 etkinliğine getireceği oyunları duyurdu.
 
 
   Genesis: Alpha One (PS4, XBO, PC) 
 
   Genesis Alpha One heyecan verici haydutsu mekaniklere sahip karmaşık gemi inşaatçılığı ile hızlı, birinci kişi aksiyonu bir araya getirerek seni yıldızlararası bir öncü rolüne sokar.
 
 
 
   Mugsters (PS4, XBO, Switch, PC)
 
   Mugsters fizik tabanlı, gerilimli ve aksiyonlu bir bulmaca oyunudur. Sandbox seviyelerinde çeşitli araçları kullanarak, tuzakları atlatarak ve patlamalardan kaçarak çevik manevralarla düşmanlarından kurnazca kurtul. Mugsters çoğunlukla oyuncuların yaratıcılığını kullanmasını hedefler. Esirleri kurtar, kristalleri topla ve bir şekilde kaçıp kurtul!
 
 
 
 
   My Time at Portia (PS4, XBO, Switch, PC) 
 
   Portia'nın büyüleyici kasabasında yeni bir hayata başla! Pa'nın göz ardı edilen atölyesini eski haline getir, ürünler yetiştir, hayvanlar büyüt, kasabanın eğlenceli sakinleriyle arkadaş ol ve bu büyüleyici kıyamet sonrası bölgesinin unuttuğu gizemleri ortaya çıkar! 
 
 
 
 
   Planet Alpha (PS4, XBO, Switch, PC)
 
   Gizem ve tehlikelerle dolu, güzel bir uzaylı dünyası: PLANET ALPHA. Amansız düşmanlar tarafından kovalanırken hayatta kalabilmek için gecenin ve gündüzün gücünden faydalanmalısın. 
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Sony, Görüntüleri Otomatik Olarak Telefonunuza Yükleyen Bir PS5 Özelliğini Test Ediyor 1 Saat önce Shadow of the Tomb Raider için Yeni Güncelleme Yayınlandı 2 Saat önce Monster Hunter: World Satışları 20 Milyona Ulaştı 2 Saat önce Super Smash Bros. Ultimate için 13.0.0 Güncellemesi Yayınlandı 2 Saat önce Hot Wheels Unleashed'in Yeni Yarış Sezonu Duyuruldu 2 Saat önce