Tek Oyunculu Macera Oyunu Potion Permit, 22 Eylül'de Çıkış Yapacak

22.06.2022 21:38 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı PQube ve geliştirici MassHive Media, yaşam simülasyonu rol yapma macera oyunu Potion Permit'in 22 Eylül'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. Oyunun fiziksel sürümleri PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch için yayınlanacak. Ayrıca oyunun şu anda Steam üzerinden PC için bir demosu mevcut.
 
Moonbury halkı şifa arıyor ve etraftaki en iyi kimyager sensin! Bu açık uçlu simülasyon RYO'da güvenilir araçların, bir kazan ve köpek yardımcınla semptomları teşhis etmen, malzemeler toplaman, iksirler hazırlaman ve hastalıkları tedavi etmen gerekiyor.
 
Moonbury'nin yaklaşık 30 sakini var ve bunlar ara sıra hasta olup senin yardımına ihtiyaç duyuyor. Hasta kişiler yatakta sağlıklarına kavuşurken programları bölünecek. 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1337760/Potion_Permit/
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Monster Hunter Rise Satışları 10 Milyonu Aştı 17 Dk önce Kart Oyunu Inscryption Avustralya'da PS4 için Derecelendirildi 31 Dk önce League of Legends 2022 Yaz Mevsimi’nde 4. Hafta Karşılaşmaları Tamamlandı! 04 Temmuz Witch on the Holy Night PS4 ve Switch için 8 Aralık'ta Batıya Geliyor 04 Temmuz Mario + Rabbids Sparks of Hope'un Dosya Boyutu Belli Oldu 04 Temmuz