Tekken 8 için King oynanış fragmanı yayınlandı

18.03.2023 11:05 Mehmet Tandoğan

 
 
Bandai Namco, yeni dövüş oyunu Tekken 8'de yer alacak oynanabilir karakter King'in oynanış fragmanını yayınladı. Bu oynanış fragmanı içerisinde King karakterinin modelini, animasyonlarını ve dövüş hareketlerini görebiliyoruz. 
 
Tekken 8 üst düzey bir dövüş deneyimi sunmak istiyor
 
 
 
Köklü dövüş aksiyon serisi Tekken'in yeni oyunu üst düzey bir deneyim sunmayı istiyor. Seri içerisinde yer alan hikaye yeni teknolojilerle beraber yeniden hayat bulmaya hazırlanıyor ve üst düzey grafiklerle karşımıza çıkmayı bekliyor. Oyun içerisinde yine seriden aşina olduğumuz karakterler yer alıyor ve bunların seçimi de tamamen bize ait oluyor.
 
Öte yandan yayınlanan bu fragman daha çok WWE temasını yani Amerikan Güreş'i havasını bizlere yansıtıyor. Arka planda bulunan seyirciler, arena ortamı ve spikerle beraber kendimizi bir anda aşina olduğumuz atmosferde hissedebiliyoruz. Tabi oyun içerisinde birçok farklı arena bulunuyor ve bu arenalarda farklı dövüşlere imza atabiliyoruz.
 
Tekken 8 şu anda PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) için geliştiriliyor. Oyunun henüz bir çıkış tarihi henüz bulunmuyor.
 
Tekken 8 - King oynanış fragmanı
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
TEKKEN 8 Platformlar: PC Geliştirici: Bandai Namco Dağıtıcısı: Bandai Namco Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Journey to Foundation Çıkış Tarihi Açıklandı 30 Eylül Eskiye Döneceğiniz Aksiyon Oyunları 30 Eylül Geçmişe Gideceğeniz Nostalji Nişancı Oyunları 2 30 Eylül Ödüllü BioShock Üçlemesi Steam'de 19 TL! 30 Eylül Dikkat Çeken Nostalji Spor Oyunları 2 30 Eylül
Forumdan Konular
DH'den Haberler