Tell Me Why'ın Fiyatı 3 Bölüm için 30 Dolar, Bölümler Birkaç Hafta Arayla Yayınlanacak

09.02.2020 23:31 Gazali Çetinkaya

 
Life is Strange geliştiricisi Dontnod Entertainment, yeni hikaye anlatımı odaklı macera oyunu Tell Me Why'ın fiyat ve bölüm bilgisini paylaştı.
 
Oyunun resmi Discord sayfası üzerinden yapılan açıklamaya göre, oyun üç bölümden oluşacak ve üç bölüm için toplam fiyat $29.99 USD, ayrı ayrı satın almanız gerekmeyecek.
 
Bölümlerin birkaç hafta arayla yayınlanması planlanıyor. Çıkış tarihi hakkında yeni bir bilgi verilmedi fakat üç ay önce oyun duyurulduğunda 2020 yazında başlamasını planlandığı belirtilmişti.
 
Alaska'da küçük bir kasabada geçecek oyunda ikiz kardeş Tyler ve Alyson Ronan olağanüstü ikiz bağlarını kullanarak sevgi dolu ama bir o kadar da sıkıntılı çocukluk anılarını ortaya çıkarmaya çalışacak. Tyler ve Alyson'ın ikisi de oynanabilir karakterler olacak ve temel oynanış mekaniği ikisi arasındaki özel bağa dayanacak. 
 
Tell Me Why Xbox One ve PC için çıkacak. Xbox Game Pass'e dahil olacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Tell Me Why Platformlar: PC XBOX ONE Geliştirici: Dontnod Entertainment Dağıtıcısı: Microsoft Tür: Adventure Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
The Suicide Squad Filminin Resmi Logosu Paylaşıldı 1 Saat önce Wintermoor Tactics Club 10 Eylül'de Konsollara Geliyor 1 Saat önce 9 Monkeys of Shaolin 16 Ekim'de Çıkacak 1 Saat önce Tenet İçin Tanıtım Videosu Paylaşıldı 1 Saat önce Wonder Woman 1984'ten Cheetah'nın Bulunduğu Kısa Bir Video Paylaşıldı 2 Saat önce