Tell Me Why'ın Fiyatı 3 Bölüm için 30 Dolar, Bölümler Birkaç Hafta Arayla Yayınlanacak

09.02.2020 23:31 Gazali Çetinkaya

 
Life is Strange geliştiricisi Dontnod Entertainment, yeni hikaye anlatımı odaklı macera oyunu Tell Me Why'ın fiyat ve bölüm bilgisini paylaştı.
 
Oyunun resmi Discord sayfası üzerinden yapılan açıklamaya göre, oyun üç bölümden oluşacak ve üç bölüm için toplam fiyat $29.99 USD, ayrı ayrı satın almanız gerekmeyecek.
 
Bölümlerin birkaç hafta arayla yayınlanması planlanıyor. Çıkış tarihi hakkında yeni bir bilgi verilmedi fakat üç ay önce oyun duyurulduğunda 2020 yazında başlamasını planlandığı belirtilmişti.
 
Alaska'da küçük bir kasabada geçecek oyunda ikiz kardeş Tyler ve Alyson Ronan olağanüstü ikiz bağlarını kullanarak sevgi dolu ama bir o kadar da sıkıntılı çocukluk anılarını ortaya çıkarmaya çalışacak. Tyler ve Alyson'ın ikisi de oynanabilir karakterler olacak ve temel oynanış mekaniği ikisi arasındaki özel bağa dayanacak. 
 
Tell Me Why Xbox One ve PC için çıkacak. Xbox Game Pass'e dahil olacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Tell Me Why Platformlar: PC XBOX ONE Geliştirici: Dontnod Entertainment Dağıtıcısı: Microsoft Tür: Adventure Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PUBG Mobile Global Şampiyonası'nda 2. Hafta 2. Gün Karşılaşmaları Oynandı! 1 Saat önce Beşiktaş Esports, Valorant Takımını Duyurdu 1 Saat önce SYNTHETIK: Ultimate Switch, Xbox One ve PS4'e Geliyor 1 Saat önce Just Cause Serisinin Yaratıcısı Yeni Bir Oyun Geliştirme Stüdyosu Kuruyor 2 Saat önce Bandai Namco ve Aardman Animations Yeni Bir Ortaklığa Gitti 2 Saat önce