Tenet'in Yeni Fragmanı Yayınlandı

22.05.2020 10:34 Özgür Eroğlu

 
Son zamanların en başarılı yönetmenlerinden biri olarak gösterilen Christopher Nolan'ın yeni filmi Tenet'in ikinci fragmanı paylaşıldı.
 
Fragmanda gördüğümüz gibi oyunculardan Robert Pattinson'ın da dediği gibi zaman yolculuğu olmasa da yine zamanın farklı bir şekilde işlendiğini görebiliyoruz. Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.
 
Tenet, 17 Temmuz'da New York ve Los Angeles'taki sinemaların tümü açık olursa vizyona girecek. Aksi bir durumda ertelenecek. Christopher Nolan'ın yönetmenliğini yaptığı filmin oyuncu kadrosunda John David Washington, Robert Pattinson, Kenneth Branagh, Michael Caine ve Elizabeth Debicki gibi isimler bulunuyor. 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Film Haberleri Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 9 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Yakuza: Kiwami 2 Bu Ay Sonunda Xbox One, Windows 10 ve Xbox Game Pass'e Geliyor 1 Saat önce Watch Dogs: Legion'da Jacob Frye'ın Soyundan Gelen Bir Karakter Olarak Oynayabileceksiniz 1 Saat önce Assassin's Creed Valhalla'da Erkek ve Kadın Eivor Arasında İstediğiniz Zaman Geçiş Yapabileceksiniz 1 Saat önce Death Stranding PC Çıkış Fragmanı 2 Saat önce Ghost of Tsushima Çıkış Fragmanı 2 Saat önce